Jedyna taka cyfrowa prenumerata. Emocje, psychika, ciało. Praca, dom, związki, dzieci. Porady specjalistów i ogromna dawka rzetelnej wiedzy. W serwisie Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie szukamy sposobów na to, jak lepiej poznać siebie, jak nauczyć się przeżywać trudne emocje oraz radzić sobie w wymagających psychologicznie sytuacjach

Prenumerata Wyborcza.pl i serwisu Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie to również dostęp do:

  • najlepszych magazynów kobiecych w Polsce: Wysokieobcasy.pl oraz „Wysokie Obcasy Extra"
  • reportaży i wywiadów z magazynów: „Duży Format", „Wolna Sobota", „Ale Historia", „Słówka", „Książki. Magazyn do Czytania"
  • tekstów informacyjnych Wyborcza.pl
  • tłumaczeń publikacji naszych partnerów („New York Times", „El Pais"*, „La Repubblica", „Die Welt")
  • Klubu Wyborczej z możliwością dzielenia subskrypcji

„Wyborcza" i Żyć Lepiej — jedyna taka prenumerata

Wyborcza.pl wraz z serwisem Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie to również teksty powstałe przy udziale trzech niezwykłych kobiet, które specjalizują się w pisaniu, mówieniu i edukowaniu na temat psychologii i zdrowia psychicznego. Wśród nich są:

  • Ewa Woydyłło-Osiatyńska, doktor psychologii, psychoterapeutka uzależnień, autorka wielu książek, m.in.: „Zaproszenie do życia", „Sekrety kobiet", „W zgodzie ze sobą" i „Żal po stracie. Lekcje akceptacji"
  • Anna Cyklińska, psycholożka i aktywistka szerząca wiedzę na temat zdrowia psychicznego, autorka książki „Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia"
  • Justyna Szyc-Nagłowska, autorka podcastów „Matka też człowiek" i „Nagłowska na głos" mówiących o świadomym życiu i rodzicielstwie

Dzięki wspólnej prenumeracie Wyborcza.pl i serwisu Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie znajdziesz odpowiedź na wiele nurtujących pytań: Jak zadbać o dobrostan i relacje ze światem? Jak zachować równowagę między obowiązkami a odpoczynkiem? Jak nie pozwolić, by rządziły mną emocje? Jak ulżyć głowie i zrozumieć innych? Słowem: Jak żyć lepiej?

Dzięki wspólnym siłom zespołów Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.pl proponujemy ciekawe rozmowy z ekspertami, porywające reportaże, inspirujące felietony i poradniki. Wszystko w jednym miejscu: Wysokieobcasy.pl/zyclepiej.

Tutaj znajdziesz wszystkie oferty prenumerat cyfrowych „Wyborczej":

„Wyborcza" — cyfrowa prenumerata, którą wybrało już 300 000 subskrybujących

Wykupując naszą subskrypcję, wspierasz rzetelne dziennikarstwo. Masz do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, obejmujący wyłącznie prenumeratę **„**Wyborczej", aż po Klubowy, który możesz dzielić z dwiema osobami w dobrej cenie. W najpopularniejszym pakiecie Premium Wyborczej zyskasz:

dostęp do wszystkich naszych magazynów, m.in.: „Wysokie Obcasy", „Duży Format", „Wolna Sobota", „Ekonomia Plus", „Ale Historia", „Książki. Magazyn do Czytania", możliwość czytania tekstów europejskich redakcji, m.in. „Die Welt", „El Pais", „Le Figaro", opcję udostępniania artykułów 5 osobom, które nie mają prenumeraty, dostęp do serwisów tematycznych oraz 30 serwisów lokalnych, możliwość czytania w aplikacji na smartfonie i tablecie.

Korzystaj z prenumeraty cyfrowej i ciesz się dobrą, wartościową lekturą!

Komentarze