Szukasz mieszkania, chcesz zaoszczędzić na domowych wydatkach, interesują cię nowe technologie, a może prowadzisz swoją firmę? W newsletterach Wyborcza.biz o pieniądzach piszemy rzeczowo i bez zbędnych emocji.

Co dalej ze stopami procentowymi? Jak kryzys energetyczny wpłynie na gospodarkę? Czy czekają nas zmiany na rynku nieruchomości? Które auto kupić, by realnie zaoszczędzić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w newsletterach Wyborcza.biz. Co ważne, to nie automat wybiera linki do konkretnych tekstów, lecz dziennikarki i dziennikarze.

Newsletter biznesowy – praca, pieniądze, podatki

Od poniedziałku do piątku piszemy na bieżąco o tematach najważniejszych: inflacji, kredytach, nieruchomościach i emeryturach. Dlaczego? Bo w Wyborcza.biz na pierwszym miejscu stawiamy ludzi z krwi i kości, którzy robią zakupy, płacą podatki, prowadzą swoje firmy, korzystają z usług finansowych, szukają oszczędności.

Chcesz mieć pewność, że nie ominie cię żadna górka ani dołek, a może interesują cię technologiczne nowinki i nowe rozwiązania biznesowe? Poinformujemy cię o nich w naszym newsletterze, na który możesz się zapisać TUTAJ.

Newsletter technologiczny – nie tylko dla geeków

Szukasz nowinek z techświata? Fascynuje cię podbijająca świat sztuczna inteligencja? Media społecznościowe to twoje drugie życie? A może interesują cię informacje o nowych produktach i chcesz, by ktoś je dla ciebie przetestował?

Jeśli tak, to nasze newslettery technologiczne są właśnie dla ciebie. Piszemy o nowościach i wydarzeniach zmieniających świat technologii. Zawsze szybko i dociekliwie, ponieważ nas też wszystkie te sprawy pasjonują!

Zapisz się na newsletter technologiczny i otrzymuj przegląd najważniejszych informacji w każdy czwartek.

Newsletter dla przedsiębiorców - wiedza w pigułce

Nieważne, czy zatrudniasz ludzi, czy pracujesz na własny rachunek, czy negocjujesz z kontrahentami, czy raczej pilnujesz produkcji i logistyki samodzielnie - najważniejsze, że jesteśmy w tym z tobą.

Przedstawiamy ciekawe biznesy, zawody i biznesowe rozwiązania. Radzimy, jak radzić sobie w gąszczu przepisów, wśród konkurencji, zmagając się ze skutkami inflacji w świecie, który właśnie wyszedł z pandemii. W newsletterze dla przedsiębiorców, każdy wtorek piszemy o tym, jak prowadzić firmę, jakie pułapki czyhają na przedsiębiorców i jak z własnym biznesem radzą sobie inni.

A jeśli interesujesz się również innymi tematami, np. kulturą, polityką czy psychologią, sprawdź inne newslettery Wyborczej. Wybierz newsletter dla siebie i zapisz się! Udanej lektury!

Komentarze