Ograniczony budżet, nauka, bycie częściej online niż offline. To kwintesencja życia studenckiego. Przygotowaliśmy więc wraz z TOK FM ofertę dopasowaną do potrzeb studentów wszystkich uczelni wyższych.

Interesująca lektura i podcasty z audycji dostępne na wyciągnięcie ręki w aplikacjach – w drodze na uczelnię, w przerwie między zajęciami lub w czasie wolnym. Punkty u wykładowców za aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach i wykładach oraz pomoc w pisaniu prac semestralnych dzięki nielimitowanemu dostępowi do sprawdzonych informacji z serwisów, magazynów oraz radia internetowego.

Czytaj także, gdzie należy szukać oszczędności podczas inflacji. Zobacz, jak radzić sobie ze stresem. Sprawdzaj, dla którego serialu warto poświęcić niejeden wieczór. Odkrywaj nowe eko rozwiązania. Wiedz, co dzieje się w polskiej i zagranicznej polityce. Nie przepłacaj!

Subskrypcja Wyborcza.pl wraz z Wysokieobcasy.pl, „Dużym Formatem", „Wolną Sobotą" i wieloma innymi magazynami online to tylko 1 zł tygodniowo*.

Dodatkowo, darmowy 6-miesięczny dostęp do TOK FM Premium w pakiecie "SOLO", a w nim audycje radia TOK FM, podcasty oryginalne TOK FM tworzone tylko dla subskrybentów oraz radio TOK FM bez reklam. Każdy subskrybent może korzystać z bogatej tematyki bazy TOK FM Premium od polityki, socjologii, filozofii, ekonomii, kultury aż po podcasty poruszające kontrowersyjne kwestie.

Posłuchaj najlepszych podcastów w drodze na uczelnie, w przerwie między zajęciami. Poszerzaj wiedzę i zainteresowania. Zadbaj o swoje argumenty do dyskusji. Bądź na bieżąco. "

TOK FM
TOK FM  Mat. promocyjny

Z oferty studenckiej mogą skorzystać studenci z ważną legitymacją, którzy nie mieli w ciągu ostatniego roku subskrypcji w serwisie Wyborcza.pl. Tuż po zakupie użytkownik otrzyma wiadomość e-mailową ze szczegółami na temat realizacji 6-miesięcznego dostępu do TOK FM Premium w pakiecie SOLO. Dostępność: od 01.09.22 do 31.12.2023 r. Agora S.A. może przedłużyć ten okres. To nie jest oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego, stanowi zaproszenie do zawarcia umowy.

*Płatność z góry w wysokości 4 zł za każdy 4-tygodniowy okres rozliczeniowy. Gwarancja stałej ceny tylko podczas studiów - maksymalnie przez 4 lata.

Skorzystaj z oferty subskrypcji Wyborcza.pl dla studentów.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem