W aplikacji Krzyżówki Gazety Wyborczej znajdziesz już nie tylko jolki, krzyżówki klasyczne i tematyczne. Od pewnego czasu możesz również rozwiązywać krzyżówki miejskie. Sprawdź, co wiesz nie tylko o swoim mieście!

W kategorii Miasta Polski znajdziesz łamigłówki dedykowane konkretnym miastom, dzięki czemu będziesz mógł / mogła się sprawdzić i przypomnieć sobie wiedzę z geografii naszego kraju. Wśród miast znajdą się te regiony, w których redakcja lokalna "Wyborczej" działa od lat, ale również te, w których gości od niedawna, należą do nich Koszalin, Rybnik, Zakopane, Wałbrzych, Kalisz i Elbląg.

Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne z systemem operacyjnym iOS (AppStore) lub Android (GooglePlay) i sprawdź swoją wiedzę o miastach Polski.

Na początek w aplikacji znajdziesz 72 jolki65 krzyżówek klasycznych, 22 krzyżówki tematyczne oraz 15 krzyżówek z kategorii Miasta Polski. 

Regularnie dodajemy kolejne, abyś ciągle mogła / mógł podejmować nowe wyzwania, także jeśli chodzi o nowe miasta i tajemnicze hasła, które skrywają.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, skorzystaj z opcji przygotowanej specjalnie dla Ciebie – „szczęśliwy traf" zadecyduje o tym, jaką krzyżówkę rozwiążesz jako pierwszą.

Aplikacja daje też możliwość skorzystania z funkcji „pomoc" i podglądu haseł. W każdej chwili możesz sięgnąć po "koło ratunkowe", i bez konsekwencji kontynuować rozwiązywanie kolejnych haseł.

Zawsze możesz przerwać zabawę bez utraty wpisanych już słów. Gdy tylko będziesz mieć ochotę i czas, wrócisz do krzyżówek, by kontynuować ich rozwiązywanie.

Instalacja aplikacji „Krzyżówki Gazety Wyborczej" jest naprawdę prosta. Wystarczy wejść do sklepu AppStore lub Google Play i pobrać darmową aplikację na swoje urządzenie.

Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

Życzymy dobrej zabawy!

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem