Niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś, cząstka Twojego serca zawsze będzie w Twoim rodzinnym mieście. Dzięki aplikacji "Wyborczej" możesz o nim czytać, przeglądać aktualności i być na bieżąco ze wszystkim, co ważne.

Jesteśmy już w 30 miastach Polski i ciągle pojawiamy się w kolejnych. Wszystko, by być bliżej Ciebie, Twojej lokalnej społeczności i wydarzeń Twojego miasta. I nieważne, czy jest to wielki Wrocław, czy bardziej kameralny Płock, ważne, że się dzieje, i ważne, że dotyczy to Ciebie.  

Jak znaleźć i czytać informacje tylko ze swojego miasta? Wystarczy, że na swoje urządzenie mobilne pobierzesz ze sklepu AppStore lub GooglePlay bezpłatną aplikację "Wyborczej" i w zakładce SEKCJE wybierzesz miasto lub miasta, o których chcesz czytać.  Wówczas w Twojej aplikacji będą pojawiać się teksty tylko z tych miast. Proste, prawda?  

To nie wszystko, bo nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z miesięcznego darmowego okresu próbnego na subskrypcję treści Wyborcza.pl. W tym czasie wszystkie treści w aplikacji będą dla Ciebie otwarte. Dopiero po upływie miesiąca zdecydujesz, czy chcesz zostać naszym prenumeratorem. Na początek wystarczy, że skorzystasz z darmowej oferty, którą znajdziesz w aplikacji. Sprawdź, jak dobrze być blisko wydarzeń swojego miasta.

Użytkownicy, którzy są naszymi subskrybentami, po pobraniu aplikacji logują się do niej swoim adresem mailowym i czytają wszystkie treści w ramach pakietu, który posiadają. Pamiętaj, że aplikację konfigurujesz według swoich potrzeb i zainteresowań. Nie musisz przeglądać wszystkiego, wystarczy, że zaznaczysz tylko te sekcje, które Cię interesują. Czytaj wygodnie!  

Nie czekaj i już teraz pobierz na swoje urządzenie mobilne aplikację "Wyborczej" ze sklepu AppStore lub GooglePlay.

Bądź blisko swojego miasta, zawsze, niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś. 

Komentarze
do bólu znam układ mafijny miasta w którym muszę zyc ,,,,układ który zniszczył mi zycie,,,[przekleta sitwa barbarzyńców ,,gdzie bandyta jest prawem i obyczajem ,,
już oceniałe(a)ś
0
0