Nieważne, gdzie jesteś i ile masz czasu. Ważne, abyś miał(a) ją w swoim telefonie. Z aplikacją "Wyborczej" zawsze będziesz w odpowiednim miejscu i na czasie.

Użytkownicy aplikacji, a szczególnie subskrybenci treści Wyborcza.pl, zyskują świadomość, wiedzę i pewność rzetelnej informacji na czas.

Dla kogo aplikacja "Wyborczej"? 

 • Jeśli interesują Cię aktualne wydarzenia w naszym kraju, informacje ze świata bądź najważniejsza jest dla Ciebie Twoja mała lokalna ojczyzna, to aplikacja "Wyborczej" jest dla Ciebie! 

 • Jeśli jesteś fanem nowych technologii, miłośnikiem klimatu i środowiska bądź fascynatem nauki, to aplikacja jest właśnie dla Ciebie! 

 • Jeśli jesteś przedsiębiorcą bądź dopiero zaczynasz stawiać pierwsze kroki w biznesie, to aplikacja jest również dla Ciebie! 

 • Jeśli jesteś fanem reportaży, lubisz czytać opinie i chłoniesz felietony, nie inaczej, znajdziesz je wszystkie w aplikacji! 

 • Jeśli szukasz informacji kulturalnych - nie zawiedziesz się. U nas znajdziesz recenzje filmów i książek, wydarzenia muzyczne, kinowe i teatralne. Piszemy też o postaciach, które tę kulturę tworzą we wszystkich jej odsłonach.

 • Do tego zdrowie, sport i edukacja, którymi żyjemy na co dzień. O tym również przeczytasz w aplikacji.

 • Wszystko, co ważne w związkach, psychologii i relacjach, znajdziesz w sekcji "Wysokie Obcasy".

 • Pamiętaj, że nie tylko podcastów możesz u nas posłuchać. Aplikacja jest wyposażona w tryb odsłuchu, który uwalnia oczy i ręce i pozwala skupić się wyłącznie na treści. 

Zatem dla kogo aplikacja "Wyborczej"? Dla wszystkich ciekawych świata, świadomych i żądnych wiedzy i informacji oraz dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybki dostęp do informacji. Tak, ta aplikacja jest dla Ciebie! 

Nie masz aplikacji "Wyborczej"? 
Czas to szybko nadrobić! Wejdź w swoim telefonie do sklepu Google Play bądź App Store, wyszukaj aplikację "Wyborczej" i pobierz ją na swoje urządzenie mobilne. Bądź po prostu kliknij w link, jeśli w tym momencie używasz telefonu. 

Użytkownicy aplikacji "Wyborczej" mogą przeczytać 3 zamknięte teksty miesięcznie oraz wszystkie, które nie zostały objęte paywallem. Mało? Możesz to zmienić. 

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem aplikacji, skorzystaj z miesięcznego darmowego okresu próbnego, w czasie którego wszystkie teksty w aplikacji przeczytasz za darmo. I do tego serdecznie zachęcamy! W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, choć liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Masz aplikację, ale nie jesteś prenumeratorem? 
Pamiętaj, że prenumerata zakupiona w aplikacji daje Ci możliwość czytania treści pakietu Premium również w wersji desktopowej. Warto, bo prenumeratorzy mogą więcej! Mogą korzystać z otwartej wersji serwisu na każdym urządzeniu, mogą komentować teksty i uczestniczyć w dyskusjach z innymi czytelnikami, mogą przeglądać papierowe wersje gazety, ale przede wszystkim mogą czytać bez ograniczeń! 

Prenumeratę w aplikacji kupisz, wchodząc do swojego konta, do każdego tekstu, który jest niedostępny dla użytkowników bez prenumeraty, bądź do archiwum wydań. Wszystkich zakupów dokonujesz bezpośrednio w swoim sklepie App Store lub Google Play

Jesteś prenumeratorem, ale nie masz aplikacji? 
Wiele tracisz! Przede wszystkim szybki i wygodny dostęp do informacji z serwisu Wyborcza.pl 
Pamiętaj, że kiedy dzieją się rzeczy ważne, zawsze zostaniesz przez nas poinformowany za pomocą wiadomości push w Twojej aplikacji. Posiadacze aplikacji "Wyborczej" czytają to, co chcą, ponieważ mają możliwość konfigurowania treści na swoim urządzeniu i w pierwszej kolejności wyświetlą im się tylko treści, które ich interesują. Jeśli masz prenumeratę, możesz z niej korzystać na wszystkich urządzeniach: na komputerze stacjonarnym, w Twoim laptopie, na tablecie, w komórce i w aplikacji. Wystarczy, że zalogujesz się swoim adresem, na który zakupiłeś prenumeratę. Nie ograniczaj się - czytaj wszędzie i zawsze, bądź dobrze poinformowany! 

Co jeszcze zyskujesz jako użytkownik aplikacji?

 • Masz możliwość zapamiętania tekstu w schowku, dzięki czemu nie przewijasz w nieskończoność stron w poszukiwaniu tego jedynego artykułu. Czytasz, kiedy możesz. 

 • Możesz pobrać i oglądać bieżące i archiwalne wydania papierowe. Dzięki temu zawsze wiesz, czym żyją czytelnicy "Wyborczej" i co było na słynnej "jedynce". 

 • Wiadomości centralne są ważne, ale każdy z nas pochodzi SKĄDŚ, dlatego w aplikacji możesz wybrać swoje miasto i czytać tylko wiadomości z regionu - swojego bądź też wszystkich innych, które Cię interesują. W końcu mamy 30 oddziałów lokalnych i ciągle rośniemy. 

 • Pamiętaj, że wszystko, co zaintrygowało Ciebie, może również zainteresować Twoich znajomych. Nie zapominaj o nich i prześlij im link do tekstu, którym chcesz się podzielić. 

 • Ciemno i jasno może być też w aplikacji. Czytasz nocą? Zmień tryb na ciemny, a zobaczysz różnicę. Wszystko znajdziesz w ustawieniach aplikacji. 

Aplikacja "Wyborczej" to przede wszystkim wygoda czytania i przeglądania interesujących Cię treści. Ale aplikacja z otwartym dostępem do wszystkich treści to komfort, swoboda i świadomość rzetelnej informacji niezależnie od czasu i miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. 

Wygoda ma tu znaczenie! Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i skorzystaj z okresu próbnego dla przyszłych prenumeratorów. Przekonaj się, że warto! 

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem