Miłośnikom krzyżówek i łamigłówek przypominamy o idealnej na wolne dni aplikacji Krzyżówki "Gazety Wyborczej" - dzięki niej zadania są zawsze pod ręką! Apka, zapewniająca bogaty wybór krzyżówek i szereg udogodnień dla rozwiązujących, dostępna jest w AppStore i Google Play.

W aplikacji pojawiły się nowości na lato! W krzyżówkach tematycznych użytkownicy obu systemów mogą znaleźć krzyżówkę wakacyjną - w sam raz na nadchodzący czas urlopowy. Wśród haseł znajdują się popularne terminy związane z czasem wolnym, podróżami, przygodami czy plażowaniem, a stopień trudności dopasowany został tak, aby łamigłówkę mogli rozwiązywać również młodsi użytkownicy aplikacji.

W ostatnich tygodniach wśród zadań w aplikacji pojawiła się też nowa kategoria krzyżówek - Miasta Polski. Użytkownicy znajdą w niej łamigłówki dedykowane konkretnym miastom, dzięki czemu będą mogli sprawdzić się i przypomnieć sobie wiedzę z geografii naszego kraju. Wśród miast znajdą się te regiony, w których redakcja lokalna "Wyborczej" działa od lat, ale również te, w których gości od niedawna, np. Koszalin.

Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne z systemem operacyjnym iOS (AppStore) lub Android (GooglePlay).

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem