W aplikacji "Krzyżówki Gazety Wyborczej" znajdziesz krzyżówki klasyczne, tematyczne oraz jolki. Dzięki umysłowym rozrywkom utrzymasz PION i podniesiesz POZIOM, dlatego nie zwlekaj i już teraz pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne.

Krzyżówki "Gazety Wyborczej" teraz również w aplikacji twojego telefonu. Pobierz je na swoje urządzenie z systemem operacyjnym iOS lub Android i rozwiązuj łamigłówki gdzie chcesz i kiedy chcesz. 

Rozwiązywanie krzyżówek to nie tylko hobby, to również doskonała forma wzbogacania swojego języka oraz najlepsza praktyka dla pamięci. Dlatego do rozwiązywania krzyżówek tak często sięgają dzieci (poznawanie języka i utrwalanie go), młodzież (sprawdzanie swojej wiedzy i wzbogacanie zasobu słownictwa) oraz dorośli i pokolenie seniorów, którym rozwiązywanie krzyżówek służy do utrwalania tego, co już wiedzą, ale też i do ciągłego poznawania tego, co dotychczas nieznane.
Praca szarych komórek podczas rozwiązywania krzyżówek jest istotna na każdym etapie życia, służy pamięci, rozwojowi i edukacji.

Na początek w aplikacji dostaniesz od nas 58 jolek56 krzyżówek klasycznych oraz 20 krzyżówek tematycznych

Regularnie dodajemy kolejne, abyś ciągle mogła / mógł podejmować nowe wyzwania.
Szczególnie godne uwagi są krzyżówki tematyczne, które tworzymy na specjalne okazje, jak Walentynki, Boże Narodzenie czy Dzień Kobiet. Jednak wszystkie rodzaje krzyżówek systematycznie wzbogacamy o nowe pozycje.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, skorzystaj z opcji przygotowanej specjalnie dla Ciebie – „szczęśliwy traf” zadecyduje o tym, jaką krzyżówkę rozwiążesz jako pierwszą.

Aplikacja daje też możliwość skorzystania z funkcji „pomoc” i podglądu haseł. W każdej chwili możesz sięgnąć po "koło ratunkowe", i bez konsekwencji kontynuować rozwiązywanie kolejnych haseł.

Zawsze możesz przerwać zabawę bez utraty wpisanych już słów. Gdy tylko będziesz mieć ochotę i czas, wrócisz do krzyżówek, by kontynuować ich rozwiązywanie.

Instalacja aplikacji „Krzyżówki Gazety Wyborczej” jest naprawdę prosta. Wystarczy wejść do sklepu AppStore lub Google Play i pobrać aplikację na swoje urządzenie (z systemem iOS lub Android).

Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

Życzymy dobrej zabawy!

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem