Kobiety nieustannie demonstrują. Z czerwonym piorunem na bluzkach, maseczkach, czapkach i transparentach. Znak, który stworzyła Ola Jasionowska, jest teraz wszędzie. Dołączamy go także do numeru "Wysokich Obcasów" - jako naklejkę.

Piorun noszą posłanki w Sejmie. Jest na oknach Polek w całym kraju. Na bombkach, pierniczkach, w świątecznych dekoracjach na balkonie. Obowiązkowo - na transparentach. Na chodnikach i murach. Na zdjęciach profilowych, na witrynach sklepów, restauracji i pizzerii. Założyła go nawet Stefcia, bohaterka książek dla dzieci Pawła Pawlaka. Ma ostrzegać i alarmować. Wyraża nasz gniew.   

Dlatego - jako naklejkę - dołączamy go do wydania „Wysokich Obcasów”, które ukaże się z „Gazetą Wyborczą” 2 stycznia. Możecie przykleić ją np. na telefon, laptop albo notes. Wszędzie tam, gdzie wy będziecie chciały. 

Piorun widnieje także na okładce tego wydania „Wysokich Obcasów” - jej bohaterkami są Polki, które wyszły na ulice protestować. Nie mogło być innej okładki. Ale kobiet, które w 2020 roku zmieniały Polskę, były setki. Sylwetki wszystkich nominowanych przeczytacie 2 stycznia w specjalnym numerze „Śmiałe 2020” oraz na WysokieObcasy.pl 

I nie zapomnijcie przykleić wlepki! 

Komentarze