"OJCIEC - DZIECKO relacja na całe życie" to temat kolejnego odcinka z serii Wysokie Obcasy rozmowa LIVE. Jerzy Stuhr i Krzysztof Hołowczyc opowiedzą o roli Ojca, o wyzwaniach i dobrodziejstwach towarzyszących ojcostwu, o relacji na całe życie.

Już w najbliższą środę (1 lipca) podczas spotkania "Kobiety wiedzą, co robią LIVE" porozmawiamy o ojcostwie: "Ojciec - Dziecko - relacja na całe życie". Jaką rolę odgrywa ojciec w życiu dziecka, ale też dziecko w życiu mężczyzny? Jakie ma znaczenie i jakich starań wymaga budowanie i pielęgnowanie relacji, która staje się jedną z najważniejszych w życiu? O swoich doświadczeniach opowiedzą:

Jerzy Stuhr - aktor filmowy i teatralny, reżyser, pedagog, profesor sztuk teatralnych, pisarz i polonista, tata Marianny i Macieja oraz Krzysztof Hołowczyc - jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, tata Karoliny, Alicji, Antoniny.

Zapraszamy Was, jak co tydzień, w środę 1 lipca o godz. 19:30 na nasz profil na Facebooku.

Zapisz się również na wydarzenie na FB, wtedy na pewno nie przegapisz tej rozmowy!

Spotkanie poprowadzi Kamila Kalińczak.

UWAGA! Nasze spotkanie będzie tłumaczone na język migowy, również na żywo.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ale poważnie napisałyście, że bycie Ojcem jest najważniejszą rolą w życiu mężczyzny?

Czyli bycie Matką jest najważniejszą rolą w życiu kobiety, tak, kochane Wysokie Obcasy?
już oceniałe(a)ś
0
0
Co pan Stuhr może powiedzieć ciekawego z pozycji mającego problemy z wysławianiem się piżamowego dziadka gubiącego myśli. Jego czas minął. Zostawcie go w spokoju.
już oceniałe(a)ś
1
1