Bohaterką okładki najnowszego wydania "Wysokich Obcasów Ekstra" jest Helena Bonham Carter - aktorka, którą od 17 listopada będzie można oglądać w trzecim sezonie serialu "The Crown", w którym gra księżniczkę Małgorzatę, młodszą siostrę królowej Elżbiety II.

Małgorzata żałowała, że nie miała formalnego wykształcenia, czuła się z tego powodu czasem gorsza. I właściwie to jest coś, co nas łączy. Ja też przez długi czas źle się czułam z tym, że nie poszłam na uniwersytet. Dziś cieszę się, że nie studiowałam
– o najnowszej roli, aktorstwie, dorastaniu i rodzinie opowiedziała dziennikarce Mai Staniszewskiej podczas spotkania na planie serialu.

Numer będzie do kupienia również z magazynem „Psychologia miłości. Cały ten seks”. Granice wolności w związku, poliamoria, seks po menopauzie, związki bezdzietne oraz nowe definicje męskości – to wyjątkowy magazyn poświęcony różnym aspektom seksualności i uczuciowości. O swoich doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat miłości opowiadają również m.in. Slavoj Žižek - znany słoweński filozof oraz Marina Abramović - najsłynniejsza na świecie artystka performance'u.

W listopadowym numerze:

Psychologia
Rozmowa o nadziei: Jesteśmy dziś osamotnieni przez pracę w korporacji, indywidualizm, media społecznościowe. A poczucie osamotnienia jakoś się wiążę z brakiem nadziei. I mam pacjentów, którzy znajdują sobie różne erzace –  Agnieszka Jucewicz w rozmowie z psychiatrą prof. Bogdanem De Barbaro o tym czym jest nadzieja, jak się przejawia i czy można ją samemu zrobić.

Klimat
Czekamy na mesjasza: Tomasz Kwaśniewski pyta Kamila Wyszkowskiego, pracownika ONZ, który zajmuje się polityką klimatyczną o klimat i katastrofę, która nas czeka, jeśli nie zmienimy swoich nawyków: Ja wierzę, że urodzi się lub już się urodził geniusz czy geniuszka. Który(-a) coś wymyśli. I może tym czymś będzie właśnie ta technologia, która pozwoli łapać pioruny.

Seks
Język jest bardzo ważny: Moje pacjentki potrafią chwalić swoje piersi, uda, włosy. Gorzej jest z narządami płciowymi – tutaj zwykle oceny lecą w dół. Jeżeli one nie kochają swoich wagin, niech się nie zdziwią, że mężczyźni mają do nich stosunek ambiwalentny – rozmowa z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem o tym jak kobiety postrzegają swoje waginy i jaki stosunek do nich mają mężczyźni.

One rządzą światem
Stella McCartney. Snobka w biodegradowalnej bluzie  

Herstory
Simone de Beauvoir. Umysł jak brzytwa i namiętne ciało

Rozmowa Wodeckiej
Natasza Goerke o powietrznych pogrzebach

Kulturalnie
Jowita Budnik: Wcale nie jestem poczciwa

„Mroczne materie”
Serial fantasy nie tylko dla nastolatków

Baranek Shaun
Najprzystojniejsza owca w kosmosie

O czym śpiewa Anita Lipnicka

Catherine Deneuve się nie nudzi

Wystawa
Ida O’Keeffe w cieniu wielkiej siostry

Zdrowie
Jak odzyskać piersi

Kariera
Pieniądze nie motywują

Moda
Wykrochmalone sukienki

Uroda
Skóra i menopauza

Medycyna estetyczna
Nowości w gabinetach

Wnętrza
Mieszkanie z Marrakeszu pełne rękodzieła

Podróże
Ukraina. Modna i staroświecka

Kuchnia
Agnieszka Kręglicka smakuje Szwajcarię

Moto
Legendarna Toyota Camry

Numer dostępny w sprzedaży od 17 października do 20 listopada w cenie 7,99 zł, wersja z magazynem „Psychologia miłości. Cały ten seks” w cenie 13,99 zł.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem