Dawid Podsiadło zagra na Olsztyn Green Festiwal, który odbędzie się 17 i 18 sierpnia na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel w Olsztynie

Chwilę go nie było, ale powrócił z przebojem „Małomiasteczkowy”. Zanim wyruszy w jesienną trasę koncertową będzie można usłyszeć go w Olsztynie. Już w ten weekend Dawid Podsiadło wystąpi na Olsztyn Green Festiwalu.

Po kilkunastomiesięcznej przerwie, odpoczynku od grania i nagrywania, Dawid Podsiadło wrócił na scenę. Jesienią ukaże się jego nowa płyta, tym razem w całości po polsku, artysta wyruszy też w trasę, podczas której wystąpi dla stu tysięcy fanów. Tymczasem tego lata było można go zobaczyć na kilku festiwalach. Dawid Podsiadło był jedną z gwiazd Openera, współtworzy też Męskie Granie Orkiestrę. Wystąpi w Olsztynie, gdzie obok swoich przebojów zaśpiewa nowsze kompozycje, w tym singiel „Małomiasteczkowy” czy „Balladę”.

Dawid Podsiadło w wywiadzie dla CoJestGrane24, który ukaże się w piątkowej gazecie, opowiada o melancholii i nostalgii, które charakteryzują jego osobowość, o przerwie w tworzeniu, jaką sobie niepotrzebnie zrobił - jak sam twierdzi, o współpracy z innymi artystami, i o... swoim wąsie.

Wywiad z Dawidem Podsiadło przeczytasz w piątek 17 sierpnia w magazynie "CoJestGrane24", razem z "Gazetą Wyborczą"

Komentarze