Bohaterką okładki najnowszego wydania "Wysokich Obcasów Ekstra" jest Madonna - najsłynniejsza kobieta w historii muzyki pop, która sprzedała ponad 300 mln płyt. Skandalistka walcząca o prawa innych kobiet i mniejszości: Jestem polityczna, wierzę w wolność wyrażania siebie. Wierzę w równe prawa dla wszystkich ludzi. I wierzę, że kobiety powinny być paniami własnej seksualności i własnej ekspresji seksualnej. Nie wierzę za to, że jest jakiś określony wiek, w którym nie możesz mówić, czuć i być tym, kim chcesz - mówi gwiazda. Madonna w tym miesiącu kończy 60 lat. W numerze redakcja przedstawia Ewangelię wg Madonny oraz odkrywa sekrety jej urody.

W najnowszym wydaniu "Wysokich Obcasów Ekstra" przeczytasz:

Ile oddasz za młodość?
Terapeutka Ewa Woydyłło, fotograf Tadeusz Rolke, aktorka Renata Dancewicz i aktor Maciej Stuhr opowiadają o potyczkach z czasem.

On rządził modą
Alexander McQueen: Miał wizję kobiety, która ma nosić jego ubrania. Chciał, by były dla niej zbroją, by dodawały jej sił. Chciał, by świat się tej kobiety obawiał. Wysyłał na wybiegi i w świat kolejne kreacje dla takich kobiet. Szukał seksu, fetyszy. Nie unikał makabry, jego moda miała kły i pazury. Często dosłownie. – sylwetka projektanta Alexandra McQueena.

Czym jest polska melancholia
Mira Marcinów autorka książki Historia polskiego szaleństwa w rozmowie z Agnieszką Jucewicz opowiada o historii tęsknicy – polskiej melancholii XIX wieku, dzisiaj określanej depresją.

To, co było w Mielnie, niech zostanie w Mielnie
O letnich romansach, odkrywaniu nowych doznań w seksie oraz o tym, dlaczego polscy mężczyźni są słabsi we flirtowaniu od cudzoziemców mówi seksuolog Andrzej Gryżewski.

Rowerem dookoła świata
„Napisałam mamie: zamiast stopem do Serbii jadę rowerem do Afryki. A potem dołączył do mnie Krzych. I tak już jedziemy osiem lat” – Adela Tarkowska o podróży rowerem dookoła świata, w którą wyruszyła wraz ze swoim chłopakiem przed ośmioma laty. 

Kultura
Claire Foy w sieci pająka
Stellan Skarsgård tańczy w „Mamma Mia!”
Perwersyjny geniusz Egona Schielego
Elle Fanning idzie na prywatkę

W numerze znajdziesz również:

  • Dlaczego trudno iść na urlop?
  • Czy jasiek może ci zniszczyć cerę?
  • Szafa Teresy Krasnodębskiej
  • Wszystkie triki Madonny
  • Agnieszka Kręglicka i Robert Makłowicz o węgierskiej papryce i smalcu
  • Włosy na wakacjach: Fale, tęczowe kolory i połysk
  • Rower – wyzwoliciel kobiet

Sierpniowy numer dostępny również z audiobookiem Gabriela Tallenta „Moja najdroższa”.

Powieść odniosła ogromny sukces w USA i na świecie, została ogłoszona najważniejszą książką 2017 roku przez „Washington Post” i „New York Timesa”. To historia o okrucieństwie wyrządzonym z miłości i o ocaleniu, która porusza w człowieku najgłębsze emocje.

"Wysokie Obcasy Ekstra" dostępne w sprzedaży do 16 sierpnia w cenie 7,99 zł (cena mutacji z audiobookiem 9,99zł).

Komentarze
Wielki szacunek dla tej pani.
już oceniałe(a)ś
0
0