Bohaterami okładki najnowszego wydania "Wysokich Obcasów Ekstra" została królewska para - książę Harry wraz z narzeczoną Meghan Markle - amerykanką, aktorką, rozwódką, feministką. Jak brytyjski książę trafił na taką dziewczynę? Czytaj w najnowszym numerze magazynu!

W "Wysokich Obcasach Ekstra" przeczytasz również:

 • Zmysły to za mało.
  Jedzenie smakuje inaczej w zależności od tego, czy przyrządził je ktoś, kogo kochamy, ktoś nam obojętny czy wróg
  . – mówi prof. Paul Bloom amerykański psycholog, autor książki „Przyjemność. Dlaczego lubimy to co lubimy”.

 • Cała przyjemność po Twojej stronie.
  Przyjemność w relacji powinna być obopólna. Jeżeli jedna ze stron czegoś chce, druga powinna to uszanować. – rozmowa z seksuolożką Izabelą Jąderek.

 • Spojrzenie mężczyzny z Malagi - Antonio Banderas jako Pablo Picasso w serialu "Geniusz. Picasso"
  Picasso to nie był van Gogh, który zmarł w nędzy i zapomnieniu. Już w wieku 30 lat był bogiem - gdy wkraczał na salony, wszystkie głowy się odwracały: "Picasso tu jest!" - mówi Antonio Banderas.

 • W cyklu "Jak mnie wychowano": Choleryk po dziadku
  A gdybym miał umrzeć i gdzieś miałoby być niebo, to tylko tam, w Puławach, na Krańcowej - mówi Marian Opania.

 • Trening życzliwości
  Najczęściej wykładamy się na tym, że za dużo mówimy. Chcemy zrobić dobre wrażenie, a nie potrafimy zadawać mądrych pytań. A to przecież od nich zaczynają się dobre relacje. I w życiu, i w biznesie. - rozmowa z Alexem W.Barszczewskim.

 • Moja wężowa skóra
  Rozbieram się do samych gaci i koszulki. I stoję tak przed publicznością półnagi, bezradny, pozbawiony kostiumu, za którym mógłbym się schować. - z Arkadiuszem Jakubikiem rozmawia Karolina Sulej.

 • W cyklu „One rządzą światem”
  Reżyserka Ava Du Vernay: „Nie jestem dumna z tego, że jestem pierwszą niebiałą kobietą, która zrobiła tak drogi film albo wygrała Sundance czy dostała nominację do Złotego Globu, bo oznacza to, że przez długie dekady takie rzeczy się nie zdarzały. I to mimo że było wiele kobiet, które na to zasłużyły.”

Magazyn "Wysokie Obcasy Extra" dostępny jest w punktach sprzedaży prasy do 21 maja w cenie 7,99 zł (w tym 8% VAT).

Komentarze