To specjalne wydanie magazynu zostało w całości poświęcone zagadnieniu skutecznej i trwałej utraty wagi. Jak wiadomo, kluczem do schudnięcia jest połączenie dwóch elementów - diety i ćwiczeń. Dlatego w magazynie znalazły się zarówno zalecenia dotyczące odżywiania, jak i specjalnie opracowane zestawy treningowe.

Przeczytacie m.in. o diecie segmentowej – czyli szczegółowo opracowanym planie dietetycznym, z którym można zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Specjalnie dla naszych czytelników ekspertka dietetyki Paulina Gąsiewska opracowała jadłospis, a także propozycje zamienników - tak, by każdy mógł indywidualnie skomponować dla siebie dietę. W tekście „Lekkie party” radzimy, jak podjąć gości w czasach, kiedy coraz więcej osób jest na diecie, jak ognia unika mięsa, glutenu i laktozy. Czytelnicy znajdą tu pomysłowe przepisy ekspertki kulinarnej Małgosi Minty.

W magazynie znalazł się również rozdział „Fitness” poświęcony szeroko rozumianej aktywności fizycznej. W artykule „HIIT. Minutowy trening” przekonujemy, że aby osiągnąć efekty nie trzeba spędzać wielu godzin na siłowni.

 

Wydanie specjalne magazynu „Tylko Zdrowie” w objętości 116 stron będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy w cenie 11,99 zł.

Partner wydania:

Colon Slim logo
Colon Slim logo red.

Komentarze