We wtorek 13 marca razem z "Wyborczą" będzie można kupić voucher z kodem dostępu do testów online na prawo jazdy, a w środę 14 marca "Podręcznik kursanta".

Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17

Voucher z kodem daje dostęp do pytań na stronie prawojazdy.com.pl, które pochodzą z oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy. Kod zapewnia dostęp do testów online 60 dni od momentu aktywacji na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Aby aktywować dostęp należy zdrapać na voucherze miejsce, w którym znajduje się kod, wpisać go na stronie prawojazdy.com.pl i wybrać kategorię prawa jazdy, która nas interesuje (A, B, C lub D). Kolejny krok to wypełnienie formularza i założenie konta - od tego momentu można rozpocząć naukę. Testy można rozwiązywać wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (na komputerze, tablecie i w komórce). Aplikacja umożliwia dostęp do nauki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. 60 dni nauki kosztuje tylko 9,99 zł.

UWAGA! Voucher musi zostać aktywowany do 31.03.2018 r. Po tym terminie nie będzie można go aktywować. Dostęp online będzie możliwy 60 dni od aktywacji. Kod aktywuje jedną wybraną kategorię.

Wymagania sprzętowe niezbędne do uruchomienia aplikacji: Windows Vista/7/8/10, Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8 Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari w aktualnej wersji.

Cena "Wyborczej" wraz z voucherem 9,99 zł (w tym 23% VAT).

Dzień później, w środę 14 marca, wraz z "Wyborczą" będzie można kupić multimedialny "Podręcznik kursanta" kategorii B. Został on przygotowany przez instruktorów jazdy, co pozwala na zapoznawanie się z realiami panującymi na drogach od początku kursu.

Poza podstawowymi informacjami takimi jak zasady poruszania się po drogach i przepisami ruchu drogowego, znajdą się w nim także zasady użytkowania samochodu oraz podstawowe zagadnienia z techniki kierowania. Podręcznik jest "multimedialny" - umożliwia odtwarzanie filmów z egzaminacyjnej bazy pytań za pomocą smartfona bezpośrednio z podręcznika. Nie zabraknie w nim również instrukcji udzielania pierwszej pomocy oraz zasad zachowania się w miejscu kolizji bądź wypadku.

"Podręcznik kursanta" zawiera pełny materiał do samodzielnej nauki i umożliwia skuteczne przygotowanie się do egzaminu państwowego.

Cena "Wyborczej" wraz z podręcznikiem 19,99 zł (w tym 8% VAT).

 

We wtorek 13 marca voucher z kodem dostępu do testów online na prawo jazdy, w środę 14 marca "Podręcznik kursanta" z "Wyborczą".

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem