W czwartek, 26 października br. razem z " Wyborczą" będzie można kupić płytę CD z pełną wersją programu antywirusowego ESET Internet Security na 6 miesięcy.

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcję. Zaufaj technologii, z której korzysta na co dzień ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym 4 miliony Polaków. ESET Internet Security eliminuje wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Dzięki ochronie antyphishingowej Twój login i hasło do internetowego rachunku bankowego pozostaną bezpieczne. Dodatkowa blokada programów typu exploit, ochroni Cię przed zagrożeniami potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych.

Licencja jest ważna dla jednego komputera z systemem Windows (instalacja i aktywacja programu jest wymagana do 30 listopada br.).

Więcej o płycie z programem można znaleźć tutaj:ESET Internet Security 10

Cena "Gazety Wyborczej" i płyty z programem antywirusowym to 9,99 zł (w tym 8% VAT).

Partner:

logo ESET
logo ESET  red.


Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem