Przejrzeliśmy program TV na sobotę 3 listopada i wybraliśmy najciekawsze propozycje. Polecamy kultowy koncert Queen na Wembley i znakomity film grozy "Coś za mną chodzi"
"Queen. Koncert na Wembley", 23:15, tvp kultura
Wielka Brytania 1986
Freddie był twórcą większości hitów grupy – od „Bohemian Rhapsody” po „We Are the Champions”. Na pozór funkcjonują one dziś bardziej jako dzieła historyczne niż wciąż żywa tradycja. Nawet zachwycająca się przy każdej okazji Mercurym Lady Gaga bardziej odwołuje się do jego odwagi w kreowaniu scenicznego wizerunku niż samej muzyki.
Piosenki Mercury’ego wciąż powracają. Zanim pójdziecie do kin i posłuchacie ich w wykonaniu Ramiego Maleka w filmie „Bohemian Rhapsody” (2018), warto przypomnieć sobie Freddiego z kultowego już koncertu na Wembley. I przekonać się, że Mercury jako muzyk jest bliższy współczesności, niż mogłoby się wydawać. (manka)
Wszystkie komentarze
W prime timie tylko o niezłomnych i Maryji Dziewicy, porzygac się można, a potem zdziwienie że nikt tego gooowna nie oglada .
No daj spokój, w sobotę to przecież w miarę normalna godzina.
No chyba że chodzi o to że ciężko będzie telewizor dać głośniej...