Prof. Laurent Pech: Z pierwszych wypowiedzi nowej przewodniczącej Ursuli von der Leyen wynikało, że będzie kontynuować linię swojego poprzednika Jeana-Claude’a Junckera i jego pierwszego zastępcy Fransa Timmermansa. W przemówieniu wygłoszonym w Parlamencie Europejskim przed głosowaniem nad zatwierdzeniem jej kandydatury mówiła, że nie będzie żadnych kompromisów, jeśli chodzi o poszanowanie fundamentalnych zasad UE, praworządności czy niezawisłości sądownictwa. Ale kilka dni później, już po zatwierdzeniu, zmieniła w tej sprawie zdanie. Zapytana w jednym z wywiadów o praworządność odpowiedziała, że nikt nie jest doskonały.
Wszystkie komentarze
Po takich zachowaniach, po takim kupczeniu wartościami można rozpoznać stosunek różnych...możnych...do przedmiotów tego kupczenia. Lekceważonych i pogardzanych zostawia się...swoim.., lokalnym zamordystom i mafiosom. Swoim...sku...synom. Swoim , ale tylko do czasu.
Nie możemy liczyć na pomoc zewnętrzną. Musimy sami wymieść swoje śmieci .
Nie pozwólmy na to, by Kaczyński z Marianami zamienili Polskę w park safari , na godziny i dziewczyny. Potem powrót do cywilizacji i ulga i współczucie dla tubylców trzymanych pod butem miejscowego Bokassy.
Włodzia, nie Władzia, reszta się zgadza
Ruscy zawsze dogadywali się Z Niemcami nad naszymi głowami. Teraz jest im o tyle łatwiej, że opcja proruska jest w Polsce u władzy.
Niemka już to załatwiła bardzo sprytnie. Powołała 5 swoich zastępców, którzy są superkomisarzami. I każdy superkomisarz będzie koordynował pracę kilku zwykłych komisarzy. Przełożonym koordynatorem pisowskiego komisarza będzie i tak tzw. polakożerca (to propaganda pisowska) Timermans. Jedno jest pewne: Timermans np. Wojciechowskiemu pograć nie da. Tak się robi politykę, grzecznie i na uśmiechu a z tyłu od niechcenia lekko macha się potężną pałą i rozstawia pętaków po kątach.
Mam nadzieję, że dobrze to oceniasz, bo jeżeli Unia zamiast bata w rękach, zacznie umizgiwać się do pisowców, licząc, że da się dogadać, to nasz upadek bliski.
Mylisz się, a Laurent Pech wie, co mówi. Zresztą podobne wątpliwości co do
Ursuli von der Leyen wyraża wielu komentatorów unijnych.
Timmermans będzie osamotniony, Reynders jest dobry wyłącznie w gadaniu, co było widać podczas całej jego kariery politycznej w Belgii.
Powstrzymanie jazdy Polski w dół (i na wschód) zależy wyłącznie od Polaków. Komisja Europejska, a już zwłaszcza pod przywództwem von der Leyen, palcem w bucie nie ruszy.
zawsze podaję fakty i jeszcze nigdy sie nie pomyliłem.
Laurent ma pecha i nie wie co mówi a ja zawsze podaję fakty i nigdy się nie mylę.
W Ministerstwie Obrony też była taka "sprytna", że do dnia dzisiejszego szukają milionów.
Przyjrzyj się karierze Urszuli w Niemczech, to zobaczysz jaka jest sprytna.
To zupełna blachara bez pojęcia o czymkolwiek i jest tam tylko po to, żeby robić to co Merkel jej każe.
Dzidziusiu....
"Ja w mojej wielkiej i niezrównanej mądrości".
"Trampek" i "maly pezio" ( niektorzy mowia o nim "maly tajny pedzio") , oni tez zasze sa bardzo pewni swojej nieomylnosci . Podobno "pycha kroczy przed upadkiem " . Co do von der Leyen , to bez wzgledu na to , czy ona posiada , czy NIE posiada odpowiednich kompetencji , to jej pozycja , jako Niemki , m.in. ze wzgledu na historyczna przeszlosc , ZAWSZE BEDZIE oslabiona a z tego powodu rowniez i mniej skuteczna . Po prostu akurat ona , jako Niemka NIE MOZE sobie pozwolic , w swoich decyzjach i w swoim postepowaniu na podejmowanie , czsami niezbednych i adekwatnie stanowczych , twardych i zdecydowanych krokow i dzialan . PISLAMISCI sa tego calkowicie swiadomi , doskonale o tym wiedza i WYKORZYSTAJA to w stopniu MAKSYMALNYM .
Kto jak kto, ale Niemka powinna to wiedzieć.
Jedyny zgodny z umowa stowarzyszeniowa UNII
i jej pryncypiamii wniosek to relegacja lamiacych ta umowe i pryncypia
Wegier i Polski z UNII.
W przypadku Wegier , kraj ten przegral juz swoje szanse,
ale w Polsce nadal toczy sie walka w obronie wolnosci, demokracji
i naszego miejsca w cywilizowanym swiecie.
Pewnie chca nam z tego tytulu dac szanse.
Jak nie zdamy jako narod tego egzaminu,
wypie*dola nas z UNII i zawra jakis kompromis
z podzialem wplywow z Putinem.
Wrocimy, przynajmniej w czesci w strefe
wplywow Rosyjskiego Imperium i samodzierzawia
i bedziemy sie wykrwawiac i degenerowac
az do totalnego upadku.
Europa nam odjedzie na dluuuuuuugo!
Ale bedzie ciekawie i strasznie.
Strasznie i prawdziwie - w jednym.. Strach, tylko ten strach, który zaczął nam towarzyszyć, należy natychmiast pokonać. 13 -go nadarza ku temu okazja !!!
#NIEdlaPiS !! #SkasujPis !! #SilniRazem !!!!