Siedział za tajskimi kratami 2081 dni. W więzieniach: Bambat, Lard Yao i Bang Kwang. Wszystkie mają sławę najgorszych więzień na świecie
CZYTAJ TAKŻE: Tydzień z Magdaleną Grzebałkowską w magazynie "Wyborcza Classic"
Reportaż był opublikowany w "Dużym Formacie" 4 sierpnia 2011 r.
Podobno łatwiej dostać w głowę meteorytem, niż otrzymać królewskie ułaskawienie. Król Tajlandii raz w roku, z okazji swoich urodzin, ułaskawia kilku skazańców wybranych spośród kilkudziesięciu tysięcy i zwraca im wolność. Michałowi Pauliemu z Kielc król okazał łaskę w środę 18 listopada 2009 roku.
2081
Michał siedział za tajskimi kratami 2081 dni. Za wysłanie z Polski do Tajlandii około 200 tabletek ecstasy zapakowanych do 12 pudełek z płytami kompaktowymi. Skanery na granicach widziały płyty, a nie widziały tabletek.
Wszystkie komentarze
Ten twój wpis to żart ?
proszę dokładnie przeczytać artykuł. Wiem, że jest długi, ale może po powtórnej lekturze przestaniesz wypisywać androny.
Przemyt narkotyków jedt nielegalny .
Kara odbyta w Tajlandii zostanie zaliczona na poczet orzeczonej w RP.Poza tym litosci, handlowal narkotykami to i zostal skazany.
Wydał dwie książki, maluje obrazy. Ogólnie, żyje z tej swojej historii, co jest jednak znacznym postępem w porównaniu do handlu narkotykami.
A ta Ewa zwana Aniołem - mimo że dużo dobrego zrobiła - to freak nieprzeciętny. Koniecznie chciała komuś pomóc. Nie chciał Irańczyk, to pomagała Michałowi. I do Tajlandii wyjechała, żeby być bliżej. Dobrze, że swoją szajbę nastawiła na pomoc, bo gdyby inaczej, to nie daj bóg ją spotkać.
amen to that.