Wypadek badała Komisja Badania Wypadków Lotnictwa Państwowego w celu ustalenia okoliczności i przyczyn oraz wydania zaleceń profilaktycznych.

Działając na podstawie ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. Prawo lotnicze art. 140 i rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 26 maja 2004 r. w sprawie organizacji oraz zasad funkcjonowania Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, zgodnie z § 12: "Komisja nie orzeka co do winy i odpowiedzialności", w związku z powyższym wszelkie formy wykorzystania raportu do celów innych niż zapobieganie wypadkom i poważnym incydentom lotniczym mogą prowadzić do błędnych wniosków i interpretacji. Raport został sporządzony w języku polskim.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zwracam uwagę, a jednocześnie ostrzegam: lot 10 kwietnia 2010 r. i głosowanie (nie wybory) korespondencyjne w maju 2020 r., organizuje ta sama osoba: SASIN.
  @basia1288
  zdumiewająca koincydencja, efekt będzie podobny
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Profesjonalizm ukarany. Pisowskie przydupasy starannie odnotowały dane członków komisji Millera i Laska. Po zdobyciu władzy wyciągnęli notatnik i przegonili ich w komplecie na emerytury lub do garnizonów granicznych.
  Główną ich przewiną był brak wiary w idiotyczno-fantastyczne teoryjki Antoniego i Jarosława.
  Wina towarzysząca, nie mniejsza, to profesjonalizm. Jest to cecha wzbudzająca w pisoludkach największe obrzydzenie. Na topie jest wizja, charyzma i wiara w cuda.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Super. Dzięki za raport.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0