Studio Warner Bros. planuje realizację serii filmów opartych na "Władcy pierścieni" Anglika J.R.R. Tolkiena. Serwis Variety podaje, że decyzja zapadła w czwartek.
Produkcją - tak jak w przypadku trzech filmów Petera Jacksona - zajmie się wytwórnia New Line Cinema. Nie wiadomo na razie, kto nowe filmy wyreżyseruje, nieznane są też nazwiska członków obsady, Peter Jackson zapewnia jednak na łamach serwisu, że Warner Bros. jest z nim w ścisłym kontakcie.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
Mnóstwo jest bardzo dobrego fantasy na świecie, które można sfilmować na poziomie Władcy pierścieni, a nawet lepiej. Najlepszym dowodem znakomita ekranizacja Diuny.
A tutaj dosyć bezczelna chęć zarobienia kolejnych milionów.
Smutek... :(
Andor?
Hehehehehehe… true!!
raczej bardzo bardzo wiele kół z jedynką na początku
Ale to nie jest jak z nowszą wersją Windowsa - "kończymy aktualizacje"
Jeśli zrobi to P.Jackson to straci cały mój szacunek.
Czas na wersję z żołnierzami wyklętymi.
To jest jeszcze gorsze niż to co robi Disney przekształcając bajki w film tam przynajmniej ma to jakiś sens tu chcą robić remake filmów które mają 20 lat i nadal dobrze się je ogląda.