Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Poza kategorią sport i ludzie te fotografie ukazują przygnębiający i przerażający obraz świata, dzieło naszych rąk
już oceniałe(a)ś
34
0
Przygnębiające. Rzadko zachwyca. Szanując tę powagę portal mógłby lepiej się przyłożyć do tłumaczenia i zredagowania podpisów.
@jerjar
Wygląda na to, że podpisy są, tyle że nie wyświetlają się po zastosowaniu wtyczki Eliminator Slajdów. A bez niej przecież nie da rady, nawet osobno zdjęć w tle nie można otworzyć (bo się włącza Eliminator).
już oceniałe(a)ś
2
0
Straszny ten nasz WORLD - jedyny miły obrazek to ten nosorożec, ale dopiero po przeczytaniu podpisu, bo na pierwszy rzut oka też wyglądał jak skazaniec. A poza tym trupy, nędza, przeludnienie, wylesianie. Najlepszy ze światów, panie Leibniz?
@Halabarda
Jeszcze dziewczyna z nową waginą jest OK. I częściowo w opowieści o nowatorskim rolnictwie w Holandii (częściowo, bo nie wydaje mi się, żeby mięsne zwierzęta były zachwycone).
już oceniałe(a)ś
2
0
No, nie wiem, widząc płonącego normalny człowiek kapotę by ściągał, modląc się żeby to nie był polarek, żeby płomień zadusić, a nie zdjęcia pstrykał...
już oceniałe(a)ś
3
1
Odechciewa się śledzić info o takich pseudo-konkursach. Obejrzałem tylko nagłówek. Same trupy.
już oceniałe(a)ś
1
0
Przed chwilą cenzor wyborczej skasował mój wpis , w którym użyłem sformułowań zacytowanych z wystąpień sejmowych Kaczyńskiego i ostatnio Pawłowicz ( nie tylko tych " purystów języka polskiego". ) Były to słowa -"mordy" i "kanalie"!!, nie adresowane imiennie!
Czyżby wam Panowie z "Wyborczej" marszczyła się przed PiS-em d..a? Wstyd mi za was!!
@Aleksander Ciągło
Eee, to nie cenzor, nikomu by się nie chciało o tej godzinie czytać, to program nastawiony wyłącznie na hasła, taki, dajmy na to, koordoopel, w prawidłowej pisowni nie wejdzie. Komunikaty o postępowaniu automatu cenzurującego pojawiają się zależnie od ustawień komputera, jeśli masz potężny firewall, to nic się nie pokaże.
już oceniałe(a)ś
2
0
Te zdjęcia pokazują jacy jesteśmy i jaki tworzymy, a właściwie niszczymy, ten nasz jedyny Świat. Smutny, porażający, bez nadziei... Może jednak nie jest aż tak źle, a te zdjęcia są po prostu też publicystyką.
już oceniałe(a)ś
0
0