Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Karmienie w muzeum to raczej ostentacja niż potrzeba. Nikt mnie nie przekona, że trzeba karmić dziecko przy obrazie. Często matki karmią ostentacyjnie w restauracjach nie zwracając, nomin omen, uwagi na to, że dziecko zwraca, to co jadło i jest zwyczajnie obrzydliwe dla innych jedzących - tak, zwracające, bekające czy pierdzące dziecko nie jest "słodkie". Jest tak sami obrzydliwe i odstraszające jak dorosły. Matki w tej ostentacji swojego macierzyństwa posuwają się nawet do przewijania dziecka na kanapie restauracyjnej.
  Większość karmiących publicznie matek zachowuje się tak - patrzcie ludzie - ja karmię!
  @free-didi
  No i cóż z tego, że się cieszy "ja karmię"? Niech się cieszy. A Ty patrz gdzie indziej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  @free-didi
  Nie mam pojęcia, gdzie wy spotykacie te przewijające matki "na kanapie w restauracji" i "ostentacyjnie karmiące", jako żyję czegoś takiego nie widziałam. A na 100% jestem dużo starsza od Ciebie. Jestem też pewna, że to taki klasyczny chochoł, obecny chłopiec do bicia. Kogo najlepiej opluć, wyśmiać, zagonić do kąta, zrobić monstrum? Wiadomo, matkę.
  P.S. Dla Twojej informacji - niemowlęta kasztanią do pieluszki także poza posiłkami, więc należałoby zakazać im w ogóle opuszczania domu. Niech nie psują widoków razem ze swoimi bezczelnymi matkami ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Piękne!
  @klonowylistek
  Nie ma w tym niczego "pięknego". Zwyczajba czynność fizjologiczna, której dorobiono nimb świętości.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @free-didi
  O jaki śliczny bobas. Free-Dodo który/a wie lepiej: nie ma w tym nic pięknego, zwyczajny młody osobnik gatunku homo sapiens.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Matki też oddają mocz w najróżniejszych sytuacjach, jeśli je przypili - gwarantuje i sama potwierdzam - podczas festiwalu, na weselu w trakcie olimpiady....
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Dwie z nich karmią dzieci co najmniej kilkuletnie. To chyba przesada.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5