Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Mid Journey jedynie tworzy kolaże z treści które znajdzie w sieci wg słów kluczowych. Są fajne, ale "Stworzenie niezwykłego miasta" to już nawet nie gruba przesada w tytule. To raczej głupota. Stworzenie miasta wiąże się z budową różnych rzeczy dla przypomnienia panie Redaktorze.
  @krakzal70
  Metoda dyfuzji to coś zupełnie innego niż "tworzenie kolaży". Prawdą jednak jest, że takich "niezwykłych miast" można tworzyć dziennie tysiące za pomocą systemów AI. Tyle, że w żaden sposób nie przybliży to Indii do zbudowania prawdziwych miast w których da się funkcjonować. Jeszcze to, że to niby architekt "stworzył miasta"... Wyjątkowy bulszit. Słowo "tworzyć" jest zupełnie nieodpowiednie do opisu stosowania systemów AI do produkowania obrazków.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @User2501
  Si, tak dla uproszczenia napisałem. Jeszcze jest kwestia "projektowanie". Projektowanie to szukanie rozwiazań - każda decyzja w projekcie jest uzasadniona logicznie. Tumczasem te esy floresy z przekształcanych treści z internetu nie maja nic wspólnego z "projektowaniem".
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  A gdzie ławka partyjotyczna?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Nie stworzył-a projekt tylko wygenerowała koncepcję, wizję. Do choćby najprostszego projektu droga daleka.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nie miałabym nic przeciwko temu, by tak wyglądały miasta przyszłości. Mam nadzieję, że jako ludzkość pójdziemy w tym kierunku, odwracając się od betonowania ziemi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wygląda bardzo ładnie, ale to tylko atrakcyjne obrazki. Przy tak szczelnym pokryciu połaci zielenią, w środku budynku jest ciemno. Wiem co mówię, bo co kilka tygodni muszę wycinać fragmenty mojej przydomowej "dżungli" tuż przy oknach.
  Projektowanie miasta to chyba coś więcej, niż atrakcyjny wygląd. Ale obrazki faktycznie ładne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No ładne rysunki
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ta śtucna yntelygencja to jeszcze głupia że dała się wykorzystywać.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1