Więcej
  Komentarze
  Wielki talent wokalny i sceniczny, ale osoba zupełnie bez klasy, niestety. Smutek.
  już oceniałe(a)ś
  38
  11
  Nigdy specjalnie nie lubiłam Maryli, ale kochała ją moja babcia. Z kuchni słyszała ,,Małgośkę", wycierała ręce w fartuch i siadała przed telewizorem. Mówiła o niej ,,nasza pani spiewa". Teraz ja jestem już babcią. Kiedy słyszę Marylę Rodowicz, to myślę zawsze o mojej ukochanej babci. To są piękne wspomnienia. Wszystkiego dobrego, Pani Marylu!
  już oceniałe(a)ś
  23
  2
  Fantastyczne kreacje! Odwaga też do pozazdroszczenia.
  @prana
  Kreacje zupełnie bez gustu i coraz bardziej udziwnione, żeby ukryć tuszę i niezgrabną już figurę. Nie ma się czym zachwycać. Odwaga? Chyba głupota, pycha i brak jakiejkolwiek samokrytyki. Można to jedynie wytłumaczyć parciem na kasę i że Maryla niczego poza śpiewaniem nie potrafi a i śpiewa coraz gorzej. Żenada i tyle.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Można psioczyć, ale Maryla jest tylko jedna, jedyna i niepowtarzalna. Nie obchodzi mnie jej życie prywatne ale wychodząc na scenę ta kobieta jest JAKAŚ, pamięta się Ją i skupia na niej uwagę. W pokoleniu młodych artystek same laleczki bez wyrazu, przynajmniej tych promowanych...
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  Już od tylu lat szepcą Jej - powinnaś odejść a Ona ciągle trwa, ciągle śpiewa. Byłem na Jej koncercie z serii Dni.... przed trzema laty - dała radę, trzyma się, głos już trochę słabszy. A przez lata przeszkadzał mi trochę ten mariaż z każdą władzą. Ale mamy do czynienia z prawdziwą artystką, która występów nie odbębnia. Kiedyś M. Fogg mówił o sobie, że jak przestanie śpiewać - umrze. I stało się. Zatem nie narzekajcie, spuśćcie zasłonę na te występy z bezjajowym Martyniukiem i życzmy Jej wszystkiego najlepszego.
  MARYLO JESTEŚ WIELKA
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  Maryla kiedyś była świetna (pamiętam), teraz coś jej się pomieszało, ale zostawmy ją w spokoju - niech robi co chce.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Myślę że zawistne opinie wyrażają ci, co Jej zazdroszczą. A mnie Maryla podoba się zarówno w przebojach które śpiewa jak i w ubraniach estradowych. Jest jedyna w swojej klasie. Powodzenia Pani Marylu
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Nie ma drugiej osoby, która przyniosłaby ludziom w Polsce tyle radości, co Maryla R.
  już oceniałe(a)ś
  5
  4