Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Polska głupota
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Czy te czerwone tablice "strefa modlitwy" to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem...?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Ośmieszyliśmy się przed całym światem. Prasa zagraniczna ma używanie. I po co nam to było?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Żal tych ludzi. Ich wiara nie ma nic wspólnego z wielką polityką którą tworzą mali ludzie. Nie widzą, że są ordynarnie wykorzystywani przez polityków.
  Tak przy okazji pytanie do tych modlących: Jak to jest możliwe, że się modlili na przekór Bogu nauk Chrystusa o to, że są lepsi od innych? Dlaczego uzurpują sobie w swoich modlitwach prawo do bycia "bogiem" dla innych ludzi o innym wyznaniu, kolorze skóry?
  Czy naprawdę modlący są CHRZEŚCIJANAMI?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ta modlitwa o granice, no nie kojarzy mi się z ideałami. Po prostu nie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Różaniec zaplątał się w politykę , a raczej został narzędziem nienawiści , włożony w ręce uczestników miesięcznic , jest używany jak maczeta odcinająca i dzieląca ludzi na lepszy i gorszy sort.. Pomysł granic z różańcem w łapie i przebierańcami w czerwonych pelerynach z krzyżem i na plecach Chrystusem królem jak na zdjęciu powyżej osoby jak opętanej ,w amoku , sprawiającej wrażenie umysłowo nie normalnej . Takie to osobistości ośmieszają dyskredytują osobę Chrystusa. Różaniec do granic ale powagi , logiki . Modlący się proszący Matkę Boską o to aby ubłagała u swego syna Jezusa łaski dla wiernego ludu Polskiego , a ten zsyła burze niszczące , tornada, powodzie wojny a przede wszystkim PiS-owski rząd naczelnika Kaczyńskiego wymodlony uproszony na miesięcznicach i w radiu Maryja oraz TV Trwam. Przez oszusta Rydzyka szydzącego sobie z wiernych bo jemu chodzi o kasę i władzę . Oszukuje i okrada przede wszystkim osoby nie pełno sprawne emerytów, i fanatyków religijnych. Drodzy biskupi jak nie macie szacunku do religii i Matki Bożej , to miejcie szacunek do samych siebie , i jako hierarchia kościoła nie róbcie z kościoła KABARETU.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Nigdy nie sądziłem że w Polsce może byc tylu idiotów. Teraz wiem że po Polakach można spodziwewać sie wszystkiego naj głupszego i najgorszego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Matka Boska Różańcowa pokłóciłą się z Matką Boską Częstochowską, poszło o to, czy Pan Bóg słusznie odebrał Polakom rozum.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0