Więcej
  Komentarze
  Boshobora potrafi wiele. Bedzie próbował wstrzymać ziemię a ruszyć słońce. Jak mu nie wyjdzie to zacznie spłaszczać ziemię.
  @wojtek-gdansk dlaczego obrażasz kogoś, kogo nawet nie widziałeś, nie słyszałeś, nie wiesz co i kiedy powiedział. Posłuchaj go przynajmniej, a na pewno zmienisz zdanie
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Jezus podobno wskrzeszal ludzi za darmo . Szarlatan z Afryki za swoje wystepy kasuje duza kase . !!!! RAMEN.
  @jozwa51 to tak jak owsiak ma fundacje więc zbiera na nią pieniądze, ludzie dają z serca i jakoś bardziej wolę dać jemu niż innym
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @jozwa51 Nieładnie obrażać innych niewiele wiedząc w temacie. Kasa z biletów to ok. 1,2-1,3 mln, wynajęcie stadionu to ok. 2,5-3 mln (sama służba medyczna za "gotowość" wzięła 100 tys.). Jeżeli myślisz, że cokolwiek ktokolwiek z prowadzących rekolekcje (było kilku) dostał - jesteś w błędzie. Nie wygląda do na super biznes. Na stoiskach były tylko m.in. książki Bashobory, ale były rozdawane, kto chciał, mógł coś wrzucić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Kocham Polaków! Jedno tylko mnie dziwi - to przecież Polacy powinni uzdrawiać i nie tylko :}}} a nie chociażby najwspanialszy Bashobora. Szkoda mi tych ogłupianych, coraz ba
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niech Boshobora wyjdzie sam na jakąś ulicę w diecezji Warszawsko-Praskiej, bez widocznych oznak przynależności do stanu duchownego, to się przekona jakim pasterzem swoich owieczek jest jego polski promotor Hoser.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie były to tylko rekolekcje tylko ks. Johna. Rekolekcjonistów było wielu innych i w tym bardzo fajny mówca Marcin Zieliński, którym Bóg się posługuje. Nie uważam ks. Johna za uzdrowiciela ani kogoś kto wskrzesza ... Bóg posługuje się takimi ludźmi jak on, Jezus natomiast jest Uzdrowicielem i czyni znaki i cuda, aby trochę poruszyć serca ludzi. Byłem, widziałem i jestem zadowolony, mimo że sceptycznie podchodziłem do takich zbiorowisk.
  @poszukujacy Też zapłaciłeś 60 złotych za bilet?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @poszukujacy Też tam byłem - było i jest dokładnie tak. Napisałem dziesiątki sprostowań pod nie prawdziwymi i obrażającymi postami, może choć jedna osoba, zastanowi się, że może rzeczywiście Jezus żyje nadal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @zupa_w_sam_raz Trudno, żeby ktoś wynajął stadion za darmo, jeszcze nie spotkałem się z imprezą na stadionie za darmo
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @w_adam_w Jezus żyje w drugim człowieku. Potrzebujesz Bashobory na stadionie, by to dostrzec?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @zupa_w_sam_raz Potrzebuję Bashobory, żeby wysłuchać co ma mądrego do powiedzenia - jestem pod wielkim wrażeniem jego słów z obydwu konferencji. Potrzebuję Bashobory, żeby wspólnie uwielbiać Pana Jezusa. Potrzebuję Bashobory, żeby zobaczyć jak można mieć tak wielką wiarę, a przy okazji tak wielką pokorę i radość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @w_adam_w Ależ oczywiście że masz rację wierząc kapłanom że Jezus żyje nadal, wystarczy popatrzeć jak żyją jego kapłani z opowiadania o nim. (podobnych Tobie jest w kraju około 17% polskich nieszczęśników którym nic się w życiu nie udało...więc w coś muszą wierzyć)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przerażające, że tyle tysięcy ludzi daje się tak ogłupiać i jeszcze za to płaci! Daje to smutne świadectwo naszej nacji. I jak tu się dziwić poparciu dla PiS-u?
  @babunia45 to nie ogłupienie tylko wiara w Jezusa, wg mnie to ateiści są ogłupieni , że nie wierzą w to co widzą a cuda są widzialnym znakiem miłości Bożej w naszym życiu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wynikają z tego dwa wnioski a mianowicie: znany nie od dziś bełkot i pewna kasa!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po co powtarzać idiotyzmy? Przecież sami ustaliliście, że ten Bashobora to wariat, bo opowiada, że wskrzesił więcej ludzi niż Jezus i jego ekipa.
  @Marzena Zagrodzka Skąd wiesz jak jest i było skoro nie widziałaś, tylko powtarzasz slogany. Może gdybyś na własne oczy zobaczyła jak po modlitwie ks. Bashobory ludzie wstają z wózków, głusi zaczynają słyszeć, niewidomi widzą - coś by tobą poruszyło. Aha, nie powtarzaj komunałów, że to ks Bashobora uczynił - to Pan Jezus nadal dokonuje tych cudów - co wielokrotnie ks Bashobora podkreślał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zagrodzka Bashobora wyraźnie mówił , że to nie on uzdrawia tylko Jezus, posłuchaj na youtoobe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0