Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Lipa,czerwony dywan na mało którym zdjęciu się załapał, niemal wszystkie obcinają bohaterom nogi i większość torsów, a mogliście pokazać w całości sukienki gwiazd, buty..
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Leo tym razem nie płakał.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Uwielbiam te relacje z Gali ten cały blichtr i suknie., a nagroda dla Tarantino wcale nie dziwi i coś czuję, że to jeszcze nie koniec.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Właśnie zauważyłem w Empiku soundtracki z Nienawistnej Ósemki, z muzyką Ennio Morricone i chyba się skuszę :D Najpierw jednak biegnę w piątek na premierę bo nie codzień ogląda się wspólne dzieło, tak wspaniałego duetu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kobiety miewają jakiś defekt obiektywnej samooceny swoich wdzięków: niekoniecznie do pokazania, bo atrakcyjność wątpliwa, czy już, niestety, nie ta ...... co wywołuje pewne takie zakłopotane zmiĘszanie obserwatora oraz spłoszone odwracanie zbolałego aparatu wzrokowego.
  @Saint Just Cóż, MŁODY człowieku... Pamiętaj, że zegar bije każdemu z nas. Młodosć przemija. . A w TYM zawodzie jest po prostu tak, że osoby są WIDZIALNE. Liczenie zmarszczek znakomitej Hellen Mirren uważam za takie małostkowe ! Talent, Kochany, praca, rozwój artystyczny, osiągnięcia - to się liczy ! Chyba, że niektórych rajcują wyłącznie nogi (i reszta) Pameli Anderson, która nota bene też już ciutkę "wydoroslała, nieprawdaż ?
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Sporo murzynów uhonorowano.
  @mckod Możesz mi powiedzieć dlaczego mnie wyzywasz od "miernot"? sjp.pwn.pl/szukaj/murzyn.html
  już oceniałe(a)ś
  4
  8