Więcej
  Komentarze
  Najfajniejsze hasło: " Dobra zmiana? Chyba dla barana."
  już oceniałe(a)ś
  28
  1
  240 000 na marszu! Kocham Was Ludziska! :-)
  już oceniałe(a)ś
  33
  7
  DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  @radosna Czerwonym mocherom .....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @radosna Cz.ee..rwo..nym.. mo..cherom
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trochę szkoda, że marsz KODu i parada Shumanna odbyły się tego samego dnia. Dużo ludzi wzięłoby udział w obydwu, w sumie ich sens podobny, ale nie ten sam, a tak musieli wybierać i logicznie wybrali udział w bardziej wyrazistej demonstracji KODu, W ten sposób parada Shumanna wypadła blado, co nam TVP Trwam na pewno wytknie.
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  Sercem i duszą byłam z Wami, jestem z Wami i będę z Wami. Wspaniały marsz - w jedności siła. I pamiętajmy - Siła podłych nie jest prawem. Wspólnie i razem pokonamy złą władzę.
  już oceniałe(a)ś
  17
  7
  Niesamowite! Dzięki ludzie!!!
  już oceniałe(a)ś
  16
  6
  A ja w rezultacie nie mogłem pojechać (z Poznania). Niewątpliwie spisek: trzy dni temu jeden z naszych kotów został pogryziony przez kocura z sąsiedztwa, trzeba mu zakraplać oko kilka razy dziennie, więc nie możemy się ruszyć. Nie da się ukryć, że obcy kocur jest białym mięsniakiem a nasz nieduży i czarny. Ale nasz został pogryziony na swoim terytorium, nawet pretekstu do agresji nie było.... więc może rzeczywiscie wiadomy kot maczał w tym łapy? Doliczcie więc, dobrzy ludzie, do manifestacji dwie osoby obecne duchem choć nie ciałem
  @slaraffenland ja tez nie byłam,więc jest nas już 3,pojedziemy na następne.mam wyrzuty sumienia,dzięki KOD I BRAWO
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Piękne hasło usłyszałem ze sceny (BIG CYC): "Dobra zmiana wkracza do mojego sracza" Do dziś się śmieję !!!! Piękny jest również T-shirt "Czarne słońce narodu" Ludzi było od jasnej cholery i nie jest ważne czy było ich 5 razy 40.000 czy dużo więcej ! Ważne, żeby SZLAG trafił Jarka !! Jeden wylew i drań ma szansę uniknąć więzienia za podżeganie do łamania prawa i konstytucji!!! I nawet nie wiem co sprawiloby mi wiekszą frajdę: splunąć na jego grób czy zanieść mu paczkę do wiezienia !!!!!! Ale na pewno jedna z tych rzeczy.
  @flick7 Spadaj pisowski trolu. Nikt normalny nie nabierze się na taką prowokację.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0