Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Piękna kobieta, podobna do Olgi Kurylenko.
  @janusz_smith wg mnie do Belucci, tak, czy siak faktycznie piękna.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  @janusz_smith Pamiętam tę twarz. To znana wówczas drag-quenn, Tadek, kierowca z PTHW.
  już oceniałe(a)ś
  16
  31
  7 zdjecie dziadka z podwinieta nogawka, rewelka :)
  @rekontra333 twoj dziadek?
  już oceniałe(a)ś
  1
  6
  @hkarper Nie ma skarpet do sandałów. Lepiej niż wielu dzisiaj.
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  @Mariusz Płatek Wiem, że skarpety w sandałach to DZISIAJ w odczuciu wielu obciach. Sam też w sandałach nie mam skarpet. Czy człowiek, który woli skarpety w sandałach jest gorszy???
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @jurasn1 Ależ skąd ! To tylko oznacza, że ma nie zadbane stopy i paznokcie lub brudne...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a mi przychodzi refleksja, że kiedy dziś spróbujesz zrobić takie zdjęcia na plaży i molo, to piasku się najesz i słoną wodą popijesz. społeczeństwo lęku. smartfon nie, smartfon jest ok, a wyciągnij aparat... tak jakby inne zdjęcia powstawały. reportaż fotograficzny przestał istnieć, nawet w gazetach (w tym w wyborczej) potrafią oczy zasłaniać przechodniom na zdjęciu. co za czasy.
  już oceniałe(a)ś
  32
  3
  Wygląda,że wszystko jest ok...I wszystkie kobiety są szczuplutkie, nie widać tęgich ludzi, co oznacza ,że żywność w tamtych czasach była o wiele zdrowsza, chociaż na pewno było jej o wiele mniej niż teraz!
  @Ewa Balińska Interesujące jak szybko zapomina się o realiach. Ktoś (sądzę że młoda osoba) napisał że radio WE można było słuchać, teraz pani że ludzie chudzi - bo żywność zdrowsza. Ja napiszę przekornie: północni Koreańczycy jedzą najzdrowszą żywność bo są chudzi, z wyjątkiem ich Drogiego i Szanowanego Przywódcy Kim Dzong Una który jest grubasem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ng1tzb10 Ale ma poniekad racje, bo bylo zdecydowanie wiecej nieprzetworzonej zdrowej zywnosci, a ludzie generalnie zarli mniej, bo tez ogolnie z zaopatrzeniem bywalo roznie. Jedno jest pewne - chleb byl chlebem, szynka szynka, a warzywa i owoce byly jeszcze niepryskane wszelkimi syfami.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @danny_trejo Też prawda. Ale pomimo tej zdrowej żywności przeciętna życia wynosiła nieco ponad 60 lat. Teraz 77.4 lat wszystkich a dla męszczyzn: 73, dla kobiet: 81.5.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @danny_trejo Z tych "szynek" to ja jako dziecko pamiętam tylko kiełbasę myśliwską (100 zł/kg), która wisiała na najwyższym szeregu haków w sklepie mięsnym. Poza możliwością nawet pomyślenia o jej kupnie. Salceson, kiełbasa zwyczajna, wątrobianka - to były wyroby osiągalne dla mojej rodziny, jak dla OGROMNEJ większości...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kosze i molo za darmo? To już wiadomo dlaczego komuna upadła!!!
  już oceniałe(a)ś
  30
  5
  piękne zdjęcia, piękne kobiety.. urzekly mnie 1, 7, 15 i 16 fotografie.
  16 - urzekające jest to malowanie ust przeglądając się w mikroskopijnym lusterku. Dziewczyny (teraz - jeżeli żyją - to 75 letnie panie...) wyglądają tak świeżo i w gruncie rzeczy współcześnie. Fajne jest to złapane na zdjęciu zapięcie majtek bikini - wygląda fikuśnie, ale to raczej nie wymóg ówczesnej mody, tylko zaradność i umiejętność szycia matki dziewczyny, która przerobiła za mały strój (może kupiony "na ciuchach"), aby dopasować go do kształtów dorastającej córki.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @hiolka 'współczesność' niektórych ujęć jest zaskakująca. naszło mnie pytanie, czy zdjecia z innych, wcześniejszych czasów wykonane odpowiednią techniką byłyby równie współczesne? czy może tylko powojenni ludzie nie zmienili się przez 60 lat?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ech ta komuna - wszystkich grubasów wyrzucili poza kadr :)
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Plaza jak plaza, ludzie opalaja sie bawia rozmawiaja. Pod niektorymi z tych fotek mozna by spokojnie podpisa, ze zostaly zrobione teraz albo 10 lat temu. Jedyna roznica jest taka, ze ludzie nie gapia sie jak teraz bez sensu w monitorki swoich smartfonow tylko rozmawiaja ze soba.
  @darek_wro Jednak takie smartfony i internet mają też plusy. Taki zamodyzm,chamska propaganda i kłamstwa, by się nie utrzymały w takiej postaci, gdyby one istniały wtedy powszechnie. Już teraz III RP trzęsie się w posadach, gdy coraz wiecej ludzi z tego korzysta, a technika manipulacji i kłamstwa poszła o wiele do przodu i jest niezwykle wyraffinowana...!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1