Więcej
  Komentarze
  Świetny pomysł świetne zdjęcia! jestem pod wrażeniem. Poszukałem na stronie domowej autora zdjęć.. jest więcej świetnych zdjęć.. to sie nazywa the veteran art project
  już oceniałe(a)ś
  29
  7
  Swietna galeria,swietny pomysl. Motyw polityczo-filozoficzny pozostawiam nieskomentowany. Ci ludzie tak,jak wiekszosc z nas sa trybikami w olbrzymiej machinie,na ktorej prace I cele mamy bardzo maly wplyw. Historia pewne sprawy sama rozwiaze,a pomysl na fotki genialny I daje troche ludzkie spojrzenie na "zielonych" ludzikow z innej strony barykady.
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  Zmilitaryzowane społeczeństwo stara się szukać sensu i usprawiedliwienia tego militaryzmu poprzez wtłaczanie go w codzienne niby normalne życie. Gdyby podobna seria powstała w Rosji, to jaki mielibyśmy komentarz?
  już oceniałe(a)ś
  13
  8
  "Thank you for your service". To jest to, co odróżnia w internecie zachodnie społeczeństwa, od części naszego społeczeństwa: anarchistyczno-bolszewickiego motłochu. Thank you for your service. A wy poliaki, teraz możecie hejtować.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  zajefajne, ristekpa.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Prywatne i zawodowe życie żołnierza interesuje mnie tyle, co prywatne i zawodowe życie bezdomnego. Gorzej, pozostaje świadomość, że mundurowy nierób przyjdzie któregoś dnia z giwerą i zarekwiruje moje dobra w imię chorobliwych racji własnych i swojego pracodawcy.
  już oceniałe(a)ś
  8
  9
  Nie obchodzi mnie co robią mordercy w mundurach w wolnym czasie. Ci ludzie wyrżnęli kolektywnie pół miliona Irakijczyków (głównie kobiet i dzieci) w imię właściwie nie wiadomo czego - interesów skorumpowanych polityków?. W lustrach powinni być setki ludzi których wymordowali podczas swojej "służby". Żadna ilość propagandy nie zatai tego co zrobili.
  już oceniałe(a)ś
  13
  26
  Nie wiem co w tym jest fajnego. W każdym zdjęciu ten sam motyw z lustrem. Równie dobrze mógł tam ustawiać pielęgniarki i kucharzy.
  już oceniałe(a)ś
  9
  26