Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Płaćcie za zniszczenie Warszawy, hitlerowcy.
  już oceniałe(a)ś
  47
  17
  Bardzo interesująca grupa mutantów... :)
  już oceniałe(a)ś
  33
  10
  Przeciw komu/czemu jest ten marsz? Nie jestem Waszym wrogiem.
  już oceniałe(a)ś
  22
  8
  Brak slow - zdjecia mowia same za siebie. Tak zwani patrioci uczestniczacy w tym marszu to zwykla agresywna, zagubiona spolecznie, patologiczna grupa. To juz naprawde zaczyna byc nie do zaakceptowania. Jaroslaw Kaczynski i caly dyskurs tepej prawicy jest za to czesciowo odpowiedzialny. Tak ma wygladac publiczne upamietnianie w Polsce? Na niszczeniu, atakowaniu i straszeniu zwyklych ludzi?
  już oceniałe(a)ś
  26
  15
  w dniu święta państwowego pojechali podpalić stolicę kraju i trochę pobić policjantów. Doprawdy patrioci szczerzy. A jeszcze dyżurne mendy ich pochwalą w "niepokornych" gazetach jako kwiat narodu. Rzygać się chce
  już oceniałe(a)ś
  14
  8
  Brawa dla policyjnej prowokacji, jak co roku przeprowadzona bez zarzutu. Nic dziwnego złodzieje z wiejskiej robią co mogą aby przedstawić Marsz Niepodległości w złym świetle i zniechęcić ludzi do uczestniczenia w nim.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Narodowcy szli spokojnie i tak samo reszta przypadkowych ludzi, którzy przyszli na marsz, a biła się z policją jakaś mała grupka osób niezwiązana z marszem i narodowcami. Nie dajmy się zwariować, bo każdego chuligana nazywać narodowcem i w ogóle wszystkich na marszu nazywać narodowcami to zalążki schizofrenii. ;)
  PS. ''Marsz Niepodległości został zaatakowany przez zamaskowanych chuliganów. - Chciałbym żeby nie identyfikować chuliganów z uczestnikami Marszu - powiedział w telewizji Republika Mariusz Mrozek, rzecznik komendy stołecznej policji''
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bezmyślny narodowcu, zrób coś dla Ojczyzny i walnij się tą wyrwaną płytą chodnikową w swoją pustą głowę.
  już oceniałe(a)ś
  10
  8