Jeśli Polacy przegrają - a są w tym roku bardzo słabi - ich sytuacja w grupie eliminacyjnej do Euro 2024 stanie się bardzo kiepska. Ale może to dziś w Tiranie, stolicy Albanii, "urodzi się" drużyna Fernando Santosa, może w końcu zobaczymy futbol, a nie bojaźń i chaos?
Albania
2:0 (1:0)
Polska
Zobacz szczegóły

Bramki: Asani (37.), Daku (62.)
Albania: Strakosha - Hysaj, Ismajli, Djimsiti, Mitaj - Ramadani, Asani (70. Muja), Bajrami (80. Gjasula), Asllani (70. Bare) - Cikalleshi (62. Daku), Uzuni (62. Seferi)
Polska: Szczęsny - Cash, Kiwior, Bednarek (34. Wieteska), Kędziora, Bereszyński (71. Linetty) - S. Szymański (62. Świderski), Zieliński, Krychowiak (71. Skóraś), Kamiński (61. Grosicki) - Lewandowski

Pokaż od:
10 września 22:57

Dziękujemy za dzisiaj, do widzenia!

10 września 22:47
10 września 22:46

Koniec meczu! Polska przegrała z Albanią 0:2. Na bramkę rywali strzeliła celnie raz (nie licząc nieuznanego gola), bramkarz obronił bez problemów.

Za chwilę na naszym portalu korespondencja z Tirany. - Właśnie się zorientowałem, że pierwszy napisałem o meczu Polaków bez słowa "Lewandowski" - napisał Rafał Stec. Znamienne.

10 września 22:43

90. minuta. Sędzia dolicza cztery minuty. A powinien już to skończyć...

10 września 22:40

88. minuta. Żółta kartka dla Mateusza Wieteski.

10 września 22:37

85. minuta. Grosicki nieźle dośrodkował z rzutu rożnego, ale nikt nie dopadł do piłki.

10 września 22:33

Oto jest pytanie.

10 września 22:30

79. minuta. Żółta kartka dla Tomasza Kędziory.

10 września 22:28

Kwadrans do końca spotkania. Polacy na połowie rywala, ale zagrożenia pod bramką nie stwarzają.

10 września 22:26

Celne?

10 września 22:22

71. minuta. Michał Skóraś zmienia Grzegorza Krychowiaka. Karol Linetty wchodzi za Bartosza Bereszyńskiego.

10 września 22:20

Ta padła druga bramka dla Albanii.

10 września 22:15

Bramkę zdobył wprowadzony sekundy wcześniej na boisko Mirlind Daku. Dostał piłkę w polu karnym, strzelił nie do obrony. Akcja zaczęła się od straty wprowadzonego chwilę wcześniej Kamila Grosickiego.

10 września 22:14

Aj, Jezus Maria! 2:0 dla Albanii

Polacy już tego raczej nie wygrają.

10 września 22:13

62. minuta. Kamil Grosicki i Karol Świderski wchodzą na murawę. Schodzą - Jakub Kamiński i Sebastian Szymański.

10 września 22:12

60. minuta. Żółta kartka dla  Grzegorza Krychowiaka.

10 września 22:11

59. minuta. Bramkarz Albanii ukarany żółtą kartką za grę na czas.

10 września 22:09

58. minuta. Bardzo dobrze zagrał w pole karne Sebastian Szymański, Jakub Kamiński jednak nieczysto trafił w piłkę.

10 września 22:07

56. minuta. Strzelali z dystansu Lewandowski i Krychowiak. Strzał tego pierwszego zablokowany, ten drugi strzelił ponad bramka.

10 września 22:04

52. minuta. Niezła akcja Polaków prawą stroną boiska, następnie rzut rożny. Ale - żadnego zagrożenia pod bramką albańską.