Będzie dziś fantastycznie albo fantastycznie. Jeśli Maroko pokona Francję, zostanie najbardziej sensacyjnym finalistą w historii mistrzostw świata. Jeśli wygrają Francuzi, w niedzielę dostaniemy pojedynek Leo Messi - Kylian Mbappe.
Francja
2:0 (1:0)
Maroko
Zobacz szczegóły

Gole: T. Fernandez (5.), Kolo Muani (79.)

Francja: Lloris - Kounde, Varane, Konate, T. Hernandez - Tchouameni, Fofana - Dembele (79. Kolo Muani), Griezmann, Mbappe - Giroud (65. Thuram)

Maroko: Bono - Hakimi, El Yamiq, Aguerd, Saiss (21. Amallah (78. Ez Abde)), Mazraoui (46. Attiat-Allah) - Ziyech, Ounahi, Amrabat, Boufal Ż (66. Aboukhlal), En Nesyri (66. Hamdallah)

Pokaż od:
14 grudnia 22:10

To wszystko na dzisiaj, do zobaczenia!

Mecz o brąz w sobotę o 16 czasu polskiego, finał - w niedzielę o tej samej porze.

14 grudnia 21:57

Rafał Stec oglądał wszystko z trybun, oto jego wrażenia:

Pilne 14 grudnia 21:55

Koniec! Będzie finał Argentyna - Francja!

Maroko walczyło wspaniale, ale Francja ma w swoim składzie lepszych piłkarzy. I to ona zagra z Argentyną o złoto mundialu. Marokańczycy powalczą z Chorwatami o brąz.

14 grudnia 21:53

Maroko bardzo blisko gola! Obrońcy francuscy wybijają piłkę niemal z linii bramkowej!

14 grudnia 21:48

89. minuta. Francja już nie odda zwycięstwa.

14 grudnia 21:43

Randal Kolo Muani w ubiegłym tygodniu skończył 24 lata, jest napastnikiem Eintrachtu Frankfurt. Zdobył właśnie swoją pierwsza bramkę dla reprezentacji Francji.

14 grudnia 21:41

82. minuta. Maroko potrzebuje cudu.

Pilne 14 grudnia 21:40

2:0!

79. minuta. Gol dla Francji! Randal Kolo Muani wszedł na boisko kilkadziesiąt sekund wcześniej. Teraz dobił zablokowany strzał Kyliana Mbappe, który przed uderzeniem "zatańczył" efektownie w polu karnym z rywalami.

14 grudnia 21:35

76. minuta. Maroko znów w polu karnym Francji. Ale ciągle bez gola.

14 grudnia 21:32

Marokańczycy faulują coraz częściej. Sędzia na razie wyjątkowo wyrozumiały dla nich.

14 grudnia 21:31

72. minuta. Dobre dośrodkowanie Greizmanna z rzutu wolnego, ale żaden z Francuzów nie uderzył celnie głową.

14 grudnia 21:22

63. minuta. Warto to podkreślić. W półfinale mundialu Maroko zepchnęło Francję pod jej pole karne.

14 grudnia 21:20

60. minuta. Maroko ciągle naciera prawym skrzydłem, ale teraz ciekawą kontrę przeprowadzili Francuzi. Mbappe jednak na spalonym.

14 grudnia 21:15

Usain Bolt, przepraszam, Kylian Mbappe już biega po boisku, już się podniósł.

14 grudnia 21:13

54. minuta. Maroko naciera! Coraz groźniejsze akcje pod bramką Francuzów.

14 grudnia 21:11

51. minuta. Znów fenomenalny rajd Mbappe, który jednak zostaje powstrzymany przez Nordina Amrabata tuż przy linii końcowej boiska. Faulu sędzia nie odgwizdał, ale Mbappe wciąż leży.

14 grudnia 21:07

47. minuta. Diabelsko szybki jest Kylian Mbappe. Rajd gwiazdora PSG lewą stroną boiska nie zakończył się jednak strzałem żadnego z jego partnerów.