- Nigdy w swojej karierze nie spotkałem się z takimi określeniami w stosunku do SN. Można było nie zgadzać się z określonymi orzeczeniami, ale manifestować pogardy do sądu, nikomu nie przychodziło do głowy, nawet do głów bardzo totalitarnych - mówi prof. Adam Strzembosz, były pierwszy Prezes Sądu Najwyższego.

W 'Temacie dnia Gazety Wyborczej' redaktorzy 'Gazety Wyborczej' wspólnie z gośćmi omawiają aktualne wydarzenia w Polsce. Wyborcza.pl zaprasza internautów do oglądania kolejnych odcinków programu.

Obejrzyj pozostałe odcinki Tematu dnia 'Gazety Wyborczej'
Więcej
  Komentarze
  tzw. politycy z tzw. pis+ziobro+gowin+tzw. prezydent od tzw. pis+p. szydlowa niby premier+kaczy... - oni wszyscy musza is na zaparcie, jak juz rozpoczeli wojne polsko-polska+likwidowanie instytucji demokratycznych+likwidowanie praworzadnosci+obrazanie Polakow+manipulowanie opinia publiczna+intrygowanie itp, i sa w dalszym ciagu protesty przeciwko realizacji ich programu wyborczego "Polska w ruinie" w ramach tzw. "dobrej zmiany", ci z tzw. psi+ziobro+gowin muszy dalej kontynuawac swoj program "Polska w ruinie"!!tym tzw. pis-uarom+ziobro+gowin nie pozastaje nic innego. jak rujnowac Polske dalej, ocena ich postepowan i dzilan politycznych i tzw. "sukcesu" jest juz tak negatywna, ze oni beda jeszcze gorsze rzeczy robic, bo i tak nic juz nie jest w stanie zmienic opini o tych miernotach i oszustach, manipulatorych i intrygantach z tzw. pis+ziobro+gowin!! jeszcze 3 lata i 6 miesiecy tego "sukcesu" do przezycia.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Dla PiSu nie ma żadnych autorytetów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla nich wyrocznią jest Jarosław Kaczyński, pierwszy przed Bogiem, tak więc nikt i nic ich nie zawróci z drogi obłędu i zamętu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0