Dziennikarze lokalnych redakcji 'Wyborczej' zebrali informacje o ponad 1300 osobach, którym dzięki PiS żyje się dostatniej. Są na niej ludzie zarabiający astronomiczne pieniądze, i tacy, którzy dorabiają co miesiąc po kilkaset złotych.
W tej szczególnej branży: nie trzeba umieć programować, nie trzeba znać języków obcych, nie trzeba pracować po godzinach. A mimo tego średnie zarobki wynoszą ponad 24 tys. zł miesięcznie!
Na stworzonej przez dziennikarzy ?Wyborczej? liście płac są radni, lokalni działacze, samorządowcy, posłowie, prezesi. Lekarze, nauczyciele, prawnicy, drobni przedsiębiorcy. Emeryci, ludzie bardzo młodzi i osoby w średnim wieku.
Pisowska lista płac - od środy na Wyborcza.pl. Przeczytaj, skomentuj i poleć znajomym!
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ta lista nie ma znaczenia dla suwerena, on i tak będzie czekał na ochłap z pańskiego stołu.....
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pewnie, że żyje im się lepiej, jak to w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na wielką skalę. Gangsterzy z mafii pisowskiej są nawet w lepszej sytuacji niż członkowie jakuzy czy cosa nostra, bo pisowcy nie muszą obawiać się wymiaru sprawiedliwości, bo wymiar sprawiedliwości to oni właśnie! Nikt ich nie ściga, nie przesłuchuje, nie stawia zarzutów, o skazywaniu nie wspominając.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  PYTANIE JEST BARDZO PROSTE, ALE ODPOWIEDŻ JUŻ NIE, mianowicie: kiedy wreszcie ten naród, społeczeństwo wreszcie się obudzi i przejrzy na oczy... i coraz bardziej odnoszę wrażenie, że się nie obudzi... To bardzo smutne wrażenie...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `