Polska i światowa premiera książki Billa Gatesa 'Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej. Rozwiązania, które już mamy, zmiany, jakich potrzebujemy'. Z tej okazji Bill Gates udzielił wywiadu Dorocie Wysockiej-Schnepf ('Gazeta Wyborcza') i Piotrowi Kraśce (TVN 24). Rozmowa wideo dostępna będzie od 25.03 (czwartek) od godz. 7:00 na Wyborcza.pl.

Wywiad Billa Gatesa dla 'Gazety Wyborczej' i TVN 24
Rozmowa z Billem Gatesem dotyczyć będzie głównie zagadnień związanych z jego książką 'Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej. Rozwiązania, które już mamy, zmiany, jakich potrzebujemy'. Podczas wywiadu padły pytania m.in. o konieczność redukcji emisji gazów cieplarnianych do zera, znaczenie energii jądrowej i biopaliw w tym procesie, nieuchronności globalnych zmian w przemyśle, roli polityków i państw wysoko rozwiniętych w trudnym przedsięwzięciu ratowania Ziemi.

Poruszono także wątki związane z energetyczną i ekologiczną sytuacją Polski, m.in. wycinką lasów i zanieczyszczeniem powietrza. Bill Gates odniósł się także do problemów, jakie na świecie wywołała pandemia COVID-19, oraz jej dalszych spodziewanych skutków.

'Nie widzę problemu w tym, że ludzie mnie atakują, bo potrzebujemy otwartego dialogu, potrzebujemy wolnej prasy i głosów mówiących: halo, czy może jest inny sposób na rozwiązanie tego problemu? Więc nie boję się, że ktoś mnie urazi, gdy wkroczę w publiczną dyskusję na ten temat' - mówi Bill Gates, zapytany o to, czy obawia się obwiniania za katastrofę klimatyczną, którą zapowiada, analogicznie do obwiniania go za pandemię COVID-19, którą przewidział.

Według Billa Gatesa tylko całkowite zatrzymanie emisji gazów cieplarnianych może uratować świat przed katastrofą. Jego książka 'Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej. Rozwiązania, które już mamy, zmiany, jakich potrzebujemy' prezentuje jego plan oraz wezwanie do działania.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wspomniany kod rabatowy stracił ważność 28 lutego. Po co go zatem linkować w artykule skoro nie można z niego skorzystać?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nie minusować agenta PISPOjedno ZŁO. Spadnie na DNO.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dzięki, nie skorzystam.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Why We Must #ExposeBillGates
  www.corbettreport.com/exposebillgates/
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  Objawienie Matki Boskiej Centralno-Agencyjnej głoszone w mediach systemowych obwieszcza, że ludzie przestali spiskować.
  Dlaczego?
  No bo przestali i już.

  A Pandemia nadeszła zgodnie z wcześniejszymi planami.

  Zgodnie z planami fundacji Rockefellera, które są znane bo wyciekły dużo wcześniej.
  Zmajstrowany i opatentowany w urzędzie jeszcze w 2003 r. (CDC - federalna agencja ds zdrowia i prewencji w USA jest właścicielem), łatwy do laboratoryjnych manipulacji koronawirus ma nas nie opuścić, dopóki nie zostaniemy całkowicie ubezwłasnowolnieni i masowo nie poddamy się iniekcjom opartym o nanotechnologię preparatem zwanym ?szczepionką? a mającym modyfikować nasze DNA, co zamieni nas w chodzące GMO czy też może w nowego człowieka o jakiego stworzeniu zawsze marzyła każda bolszewia czy hitlerowski nazizm.

  www.drcharlieward.com/time-to-wake-up-and-smell-the-coffee/?utm_content=12298120&utm_medium=Email&utm_name=Id&utm_source=Actionetics&utm_term=Email

  Oczywiście Ministerstwo Prawdy czyli sponsorowana przez rozliczne fundacje miliarderów z globalistycznej kliki sieć fact-checkingu zdebunkowała te rewelacje, a więc króliki doświadczalne możecie nadal śnić swój sen nad którym czuwa zbawiciel i dobroczyńca ludzkości Bill Gates o czym zapewnia was również płatna onuca Putina.
  @PiSPOjednoZŁO
  ja pie...! co to za debil?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @PiSPOjednoZŁO
  Elektrowstrząsy. Albo od razu lobotomia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @PiSPOjednoZŁO
  Człowieku idź do dobrego psychiatry
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `