-Stoimy przed jednym z najtrudniejszych wyzwań ostatnich dziesięcioleci. Musimy ochronić nie tylko życie i zdrowie, ale też materialne podstawy bytu milionów polskich rodzin - powiedział w trakcie orędzia Andrzej Duda. Prezydent stwierdził, że najbliższe dni dla Polski 'będą decydujące'.

- Działając wspólnie, w poczuciu narodowej jedności i solidarności, jak dotąd zapobiegliśmy lawinowemu wzrostowi liczby zakażonych. Pustki na ulicach polskich miejscowości to widok daleki od naszych marzeń. Jednak w obecnej sytuacji budzi on nadzieję. Jest świadectwem mądrości i odpowiedzialności Polaków - mówił prezydent.

Andrzej Duda podziękował także służbom sanitarnym, medycznym i mundurowym i Wojsku Polskiemu.
Więcej
  Komentarze
  Daj sam dobry przykład. Siedź w pałacu i nie włócz się po kraju, zawracając głowę wszystkim, do których przyjeżdżasz. Nie rób sobie kampanii wyborczej kosztem rodaków. Nie lansuj się. Może wtedy odzyskasz trochę szacunku.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Wszystko co powiedział dotychczas narciarz AD, na wiele lat przed nim podsumował Pan Andrzej Waligórski w jednym ze swoich wierszy: "... a każdy kto to usłyszał powiadał, też mi nowina...".
  Szkoda czasu na jego wypociny i głupie smędzenie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  znalazl sie Oredownik!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Boże, czy ja muszę go oglądać? Jest tyle ładnych zdjęć na necie, nie mogliście wybrać czegoś innego? I proszę, nie tytułujcie go prezydentem. On nie jest moim prezydentem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Siedź na d..e i przypominaj sobie kłamco, co obiecałeś frankowiczom. Kurs franka tak rośnie jak twoje kłamstwa. Jesteś żałosnym człowieczkiem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Mówią urodzonym to on nie jest, nie przekonał mnie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A to w ogóle jest ktoś ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prosic obywateli o solidarność i jednosc w narodzie to pan prezydent powinien w pierwszej kolejnosci dac przyklad i siedziec w palacu. A co pan prezydent robi, a no lansuje sie na koronowirusie. Robi sobie kampanie. Stal sie premierem, sanepidem, lekarzem i udaje ze nic sie nie dzieje. A moze czas na nas i wyjsc w teren i robic kampanie z pozostalymi kandytami i pokaz jaki to beznadziejna tarcze ochronna obwiescili przedsiebiorstwom. Strach tylko nie upasc na dno od tych propozycji. Jest to zwykle oszustwo i cynizm ze strony pana prezydenta. I to maja byc rowne szanse dla kandytatow. A dziw bierze, ze pan prezydent i oboz wladzy zauwazyli ze mamy Konstytucje. Przeciez do tej pory omijali ja z daleka. Czyzby teraz byla obowiazujaca.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0