- W związku z bezprawnymi działania prokuratury oraz CBA jakie miało miejsce w siedzibie NIK, oczekuję niezwłocznego spotkania z marszałek Sejmu Elżbietą Witek- powiedział szef NIK Marian Banaś. Jak dodał: 'niezależność NIK traktuję priorytetowo i będę jej bronił wszystkimi dostępnymi prawnie środkami'.

19 lutego br. agenci CBA przeszukali mieszkania Mariana Banasia. Wkroczyli także do siedziby Najwyższej Izby Kontroli i do gabinetu Mariana Banasia. W czwartek (20 stycznia br.) rano CBA przeprowadziło kontrolę w mieszkaniu syna szefa NIK .

Czynności Centralnego Biura Antykorupcyjnego mają związek ze śledztwem dotyczącym oświadczeń majątkowych Mariana Banasia. Śledztwo dotyczy m.in. podejrzeń nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych i deklaracjach podatkowych szefa NIK.

Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A czy pamiętacie Aferę Mięsną? Lata 60 te. Ja pamiętam.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Prędzej Marszałek Sejmu Elżbieta Witek wymoci Ustawę o zmianie Ustawy o NIK, niż spotka się z Marianem Banasiem. Prezio z Nowogrodzkiej o to zadba. Po nocnym posiedzeniu Sejmu i ewentualnym sprzeciwie Senatu, ustawa wróci do Sejmu i D...ługoPiS niezwłocznie ją podpisze a Banaś obudzi się "z ręką w nocniku".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Dzwoń pan do Banasia, ewentualnie pisz pan na Berdyczów:)))
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Plutonowy Marian Banaś - jeden pancerny bez psa...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Banaś jesteś pan ostatnią nadzieją, żeby pokazać co dzieje się w tych resortach, najważniejszych dla państwa, Polski, czym się można pochwalić, a nie siać propagandę w końcu jesteś Pan ŻELAZNY.JAK będziesz Pan startował w następnych wyborach na Prezydenta masz pan mój głos i rodziny.
  @ksiezyc2018
  Capo di tutti capi na prezydenta? To dopiero kuriozum.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ksiezyc2018
  Mafia zemrze, niech zyje mafia! Pogielo Pana/Pania?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `