Komentarze polityków partii rządzącej są bardzo spokojne. W PiS-ie zdaje się, że nikt nie bierze pod uwagę stanowczej reakcji Unii Europejskiej w sprawie tzw. ustawy kagańcowej. Justyna Dobrosz-Oracz pyta w Sejmie polityków, co się stanie, jeśli TSUE zawiesi Izbę Dyscyplinarną. - Przecież nie można tego wykluczyć - mówi dziennikarka. Senator PiS i poseł PiS, którzy udzielają komentarza, uważają, że to Konstytucja jest podstawą prawną w Polsce 'i tego się trzymajmy'.
Więcej
  Komentarze
  Wy pisiaki może nie jesteście w UE ale cała reszta to i owszem...
  @aliud2018
  Niech wyniosą mur i samych swoich zgromadzi po jednej jego stronie oczywiście bez tego co teraz dostają z unii..i niech pani Krystyna nie zgarnia diet europosła a prezes żyje tylko z emerytury .reszta narodu chętnie zostanie po stronie unijnej /malunia/
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @aliud2018

  >>ale cała reszta to i owszem...<<

  ... jeszcze przez jakiś - raczej krótki - czas. :(
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @aliud2018
  Tak, my jesteśmy w Polsce, tu zgoda - ale Polska jest w Europie. I musi dbać by Europa nie musiała Polski potraktować jak jakiegoś nowotworu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @aliud2018
  ..., ma rację, PISowcy są mentalnie raczej w Rosji, ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Głupi fiut i tyle.
  @kitakom
  Gdy głupota nie będzie zatrzymywana, to rozsieje się po świecie jak perz. Niedługo pod wodzą Jędraszewskich zaczną stosy przygotowywać, bo bóg tak chce!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Bydlak i komunista z PiS. PiS jest przeciwko Europie Zachodniej jak kiedys PZPR. I tyle samo zostanie z PiS co z PZPR, na smietniku Historii.
  już oceniałe(a)ś
  71
  0
  To niezbity dowód !. I nie ma cienia wątpliwości, że piSSuary wyprowadzają nas z UE ! Swoją drogą, jak można było głosować na takiego prostaka !!!
  @nmark53
  Tak się głosuje zgodnie z zasadą głoszoną przez katolickich księży: swój ma głosować na swego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Spisane będą czyny i rozmowy" - Cz. Miłosz.
  @chemik49.
  Ciekawe, ze jakaś kanalia pisowska jednak poczuła się troszkę zaniepokojona tym cytatem, co widać po lajkach ;-)
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Panie Pupa, może wy jesteście. Następny desygnat swojego nazwiska.
  już oceniałe(a)ś
  50
  0
  Zawsze będę powtarzał - katolicy nigdy nie pogodzili się z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Wykorzystają każda nadarzająca się okazję do wyjścia z niej, nawet za cenę podporządkowania się Moskwie, Co już, nota bene, raz zrobili, jak Targowica. Tak bardzo nienawidzą zachodniej cywilizacji.
  już oceniałe(a)ś
  35
  1
  Różni aroganci pisowscy, mają utarte slogany i ustalone komentarze na Nowogrodzkiej i kręcą się tylko wokół tego. Coś więcej, a szczególnie samodzielnie nie są w stanie nic powiedzieć. Jeszcze by się przejęzyczyli i byliby przykarceni przez prezesa. Wolą lawirować.
  już oceniałe(a)ś
  34
  0
  `