Były rzecznik Zbigniewa Ziobry ocenia, że sędzia Krystian Markiewicz pokazuje polityczne zaangażowanie, ale o powodach dymisji sędziego Łukasza Piebiaka z fotela wiceministra sprawiedliwości rozmawiać nie chce.
Czy prokuratura zajmuje się bohaterami 'afery hejterskiej'?
Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Reżimowa jaczejka reżimowych marionetek Ziobry robi się coraz bardziej żałosna. To już upadek NadWyczajnej Kasty PiSowskich Trutni
  @premie-nam-sie-naleza
  Kanthak, Kaleta, Jaki, Warchoł, Wójcik, cały ten kwintet prawie że dorównuje w łajdactwie swojemu szefowi. Trzeba jednak przyznać że mocno się starają:))
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Kant i hak - Wszystko w temacie !
  już oceniałe(a)ś
  27
  0
  Zero nie może ukarać bo działali za jego przyzwoleniem. Jak ich ukarze to mogą zacząć sypać.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Za dobro się nie karze...załatwianie wypróżnianie się do pisuarowego szamba to przecież nic zdrożnego...
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  No i ten Kant-hak nic nie powiedział, bo już nie wie jak tłumaczyć ten cały prawny bałagan na którego czele stoi zero.Gubią się już biedaki i jeszcze do tego Banaś, który w przeciwieństwie do większości zdecydowanej pisu, okazał się facetem z jajami, chyba jako jedyny.
  @Jagger48
  Z jakimi jajami? Wsadzili go na stołek, żeby mógł uniknąć kary przez najbliższe lata. To nie przypadek. Jaja okaże, jak Srebrną i kolesiów rozliczy, ale dolary przeciw orzechom stawiam, że to się za jego kadencji nie wydarzy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zawod sedziego nie odbiera mu praw obywatelskich,a obywatele maja prawo wypowiadac sie w sprawach polityki. Sedziowie jako swiadomi uczesnicy zmian ktore PiS wprowadza w sadach,jako obywatele maja prawo te zmiany aprobowac lub krytykowac.
  Nikt lepiej nie zna sadow od "kuchni" niz sedziowie ,ktorzy tam pracuja wiec ich zdanie bardzo sie liczy. Sedziowie najlepiej rozumieja co robi reforma i jesli sie im to nie podoba maja prawo jako obywatele protestowac i zabierac glos,zeby spoleczenstwu przyblizyc merytorycznie wage problemu.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Ten żałosny pisi czynownik podobno jest prawnikiem. O tempora! O mores!
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Ponieważ jako pierwsza poleciała by Zbyncia, ministrowa generalna prokuratorka sprawiedliwości!
  A Zbafca Kacza Dooopa jej potrzebuje!
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  `