Prawo i Sprawiedliwość zrobiło rewolucję kodeksu wyborczego pod hasłem usprawnienia wyborów. To wiceprezes PiS faktycznie wskazał szefową Krajowego Biura Wyborczego. A teraz ta sama partia chce ponowego liczenia głosów w sześciu okręgach do Senatu, bo nie wierzy, że przegrała.

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ?Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy??a słowo stało się ciałem i mieszkało między nami.
  @real_nick
  Nie na darmo wuc pisał pracę z Lenina
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Czym oni się różnią od stalinowców?
  już oceniałe(a)ś
  29
  1
  Ja pier... olę, naprawdę?
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Dlatego w ramach tej kontroli zdewastowaliście Trybunał Konstytucyjny?
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Wiedzieli, że przekręt podczas wyborów nie przejdzie, wyborcy byli wtedy we wzmorzeniu ( święto demokracji, co nie?), no to sobie chwilę poczekali, wcześniej powołując swój organ do sprawdzania głosów, i teraz, gdy kurz opadł a obywatele w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku znów usypiają na fotelach, zaczyna się demolka. Worki z kartami gdzieś tam już przetrząśnięcie, przygotowane a potem zamknięte i oplombowane, i zacznie się liczenie na nowo, bez świadków i obserwatorów, bo nie przewiduje tego ustawa ( ich ustawa), i nagle okaże się, ojej, co za niespodzianka, że w senacie mają większość; tymczasem listopad, zimno, deszcz zacina, ludzie w domach grzeją dudy, nikomu się nie będzie chciało marznąć na ulicach i majdanach, i tak oto, demokratycznie, powoli, z cyniczną gębą i bez mrugnięcia okiem nas ugotują, zjedzą, bekną, a potem wypiją za zdrowie prezesapana.
  @abcd1964
  Uratować może nas może tylko Włodzio Putin, spuszczając na ten syf zasłonę milczenia (zrzucając jakąś atomówkę). Vlad, you can do it!
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Wyobrażacie sobie wybory 2024?
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Tak i dlatego Banaś jest w Najwyższej Izbie Kontroli - także w ramach kontroli demokracji pokażcie listy poparcia kandydatów do KRS, majątek żony premiera, oświadczenia majątkowe Banasia - rok po roku, tej samej kontroli poddajcie i pokażcie wyniki koperty Sawicza i dwóch wież Kaczyńskiego - demokracja demokracją a kontrola musi być - bez tego nie ruszymy dalej ! Święte słowa
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Przeproście i Spier.. alajcie
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  `