'Wyborcza na zielono' to nasza odpowiedź na życzenia czytelników. Jeszcze więcej miejsca na naszych łamach oddajemy materiałom poświęconym ochronie środowiska. Teksty i filmy oznaczone są zielonym logo 'Wyborczej'. Od lipca przygotowujemy też specjalny newsletter, w którym nasi autorzy (m.in. Adam Wajrak) piszą, jak zapobiec ekologicznej katastrofie. Partnerem cyklu agencja koncertowa Good Taste Production, która sama wprowadza ekologiczne rozwiązania w swojej działalności, np. ograniczając druk czy stosując rozwiązania przyjazne środowisku.
Więcej
  Komentarze
  apeluję również o zaprzestanie kupowania papieru, prasy, książek i przejście na czytniki elektroniczne oraz rezygnację z psów i kotów trzymanych po domach, to bardzo poważne źródło emisji metanu
  @bardzospokojny
  a co jeśli głównym producentem elektrycznej są elektrownie węglowe?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Katka_Ge
  proponuję zastąpić je atomówkami, zero CO2 a dają potężnego kopa energetycznego. Wiem, ryzyko katastrofy, ale trudno, wszystkiego naraz nie damy rady przestawić, węgiel jutro zamkąć i za to pojutrze wiatraczki. Nie ma czasu, trzeba ratować planetę, musimy ryzykować.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0