W studio 'EuroWYborcza' Dorota Wysocka-Schnepf rozmawia z Joanną Scheuring-Wielgus na temat wyników wyborów do europarlamentu.
Więcej
  Komentarze
  Wiosna odniosła wielkopomny sukces, Biedroñ dostał sie do PE. Oby więcej takich sukcesów PiS będzie rządził wiecznie.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Pani Joanno, mieliśmy Panią (moje grono znajomych i przyjaciół) za osobę rozsądną i właściwie rozpoznającą problemy Ojczyzny. Okazała się Pani destruktorką Polskiego Interesu i Polskiej Racji Stanu, co można uznać za ZDRADĘ OJCZYZNY!!! Patrząc na czubek nosa Biedronia, stała się Pani wyznawczynią pewnego guru, i to takim samym bezkrytycznym jakimi są wyznawcy "geniuszu" kaczyńskiego. Biedroń nie jest ani guru ani poważnym politykiem, poza tym forsuje swoich bliskich i razem z Panią odbieracie głosy tym zdroworozsądkowym politykom, którzy chcą RATOWAĆ OJCZYZNĘ. "Nasza prawda jest mojszejsza jak ichnia" to wierzenie doprowadzi was do UPADKU a POLSKĘ do rzeczywistej ruiny, bo szykujecie zwycięstwo pisu na II kadencję, której Polska już nie wytrzyma! (Jestem emerytem i naprawdę obawiam się cięć, bo będą nieuniknione.) Czyżby Ci Torunianie tak przesiąknęli prymitywnym rydzykizmem, że nawet nie zdają sobie z tego sprawy...
  @markus_u
  Żeby ratować ojczyznę trzeba mieć program, samo "odsunąć PiS od władzy" programu nie zastąpi. A na "Wiosnę" Biedronia głosowali ci, którzy gdyby nie "Wiosna" to na wybory nie poszliby wcale, bo nie mieliby na kogo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Samobójstwem dla Polski będzie nie zrobienie koalicji!
  @TeMaCie
  Przeciez juz jest koalicja! Przegrala wlasnie drugie wybory. Jak jeszcze sie pododajemynto w parlamentarnych bedzie z 35% a po stronie koltunerii 50%.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Wiosna to wybryk polityczny. Nic więcej. Wszystko poniżej Palikota. Cała opozycja jest słaba. Zwyciężyło zło ale dlatego że dobrzy ludzie niewiele robili albo też niczego nie robili czekając na cud.
  @a65m
  Co za jojcenie. KE przegrała, bo jest niesterowalna (dodanie Wiosny tylko ten stan pogorszy), nie miała programu (o służbie zdrowia zaczęła mówić na niespełna 2 tyg. przed wyborami, bo... tak wyszło z sondażu) i zarzuciła prowadzenie kampanii "w terenie" (duże miasta mogą się mobilizować do woli, jeśli wieś i małe miasta głosują choćby w 50%, z czego duża część po <60% na PiS).
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  @spoonyb
  Aha, i schować tego Schetynę, a Komorowskiemu zakazać wypowiedzi w mediach -- ten dzisiejszy tekst o zwycięstwie PiS-u wśród wyborców, którzy nie płacą podatków, to polityczna amatorka.
  już oceniałe(a)ś
  9
  3
  @spoonyb
  Potrzebują znaleźć wwoich szeregachosoby, z którymi bedzie sie mogla identyfikowac prowincja, ktorzy mowia ich jezykiem. PSL? Kosiniak-Kamysz moze?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @spoonyb
  To nie amatorka TO RZECZYWISTA I FAKTYCZNA PRAWDA! Pól zaradnej i uczciwej Polski pracuje na cwaniaków i wyzyskiwaczy, bo praca im się nie opłaca - vide dziecioroby po X x 500,-! Tylko kto będzie im fundował emerytury???
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @markus_u
  Może dzieci?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @markus_u
  KAŻDY płaci podatki. Wystarczy pójść do sklepu, kupić bochenek chleba i już płaci się podatek (vat). Twierdzić że są ludzie którzy nie płacą podatków może tylko kompletny idiota.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Istniejcie tylko dla siebie. Trzecia siła walnęła Pl w krocze.
  już oceniałe(a)ś
  20
  7
  WIOSNĄ na 6%, a jesienią na 2%-3%.Pójdziecie z dymem, a na grobach ...papierowe konfetti.
  @loza_prasowa_2017
  Jeśli pójdą osobno, PiS wygra na 100%.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Wiosno Biedronia! czeka was to bsamo co Kukiza15, może nawet wcześniej niż jego. Nie bądzcie tacy powni siebie.Krytykowaliście Koalicję Europejską to teraz się się nie dziwci, że macie tak mało.Biedroń już się widział conajmniej za premierem.
  już oceniałe(a)ś
  16
  6
  Zabójstwem z premedytacją, dodajmy.
  Zdrowego rozsądku...
  już oceniałe(a)ś
  14
  7