Gdyby takie wyniki padły jesienią w wynikach do Sejmu, to PiS nie miałby szans na utrzymanie władzy. Jedyną realną koalicją większościową byłby liberalno-lewicowy sojusz Koalicji Europejskiej z Wiosną.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Brawo Polacy. Budzi sie do zycia SPOLECZENSTWO OBYWATELSKIE. Zadne politruk zwlaszcza z taka przesloscia, jak kain , ktory zabil brata i 95 innycch osob, zeby objac rzady na trumnach i niszczy Polske od 2015 r. Ile ludzi zmarlo. Popatrzcie na statystyki. Ludzie umieraja na zawaly
  z biedy bo obcieto im emetrytuty bezprawnie. Kaczynski to soldateska! TO najgorszy z mozliwych rzdow w dziejach Polski. Kupuje ciemny lud "kielbasa" wyborsza. Sypie pieniadze, jak konfeti zamiast realizowac pprogram poprawy szluzby zdrowia i szpitalnictwa,. Sam gnom ma znakomita opieke, jak kacyk PZPR ! Czy nie idzcie,ze to partia faszystowska ? regulmin zobaczcie. Jeden wodz/furer ma tylko glos, a masy sa trampolina dla starca z demencja, bo za mlodu nikt nigdy nie glosowal na niego. Po smierci brata startowal na prezydenta i z jakim wynikiem ? To jest megaloman , bezwzgledny kabotyn przed ktorym ostrzegal jego wlasny Ojciec.
  już oceniałe(a)ś
  38
  0
  Polska stała się niezwykle dziwnym państwem, pieniądze z budżetu rozdaje prezes jednej partii bez świadomości skutków dla tego budżetu i jakiejkolwiek odpowiedzialności.
  już oceniałe(a)ś
  29
  0
  Mam taki apel do ludzi aby pomimo rozmaitych wątpliwości zagłosowali jednak na KO bo to naprawdę ostatni moment aby odsunąć tą sektę pisowską od władzy
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Nie publikujcie zdjęć kryształowego. Od patrzenia na ten fałszywy pysl można dpstać niestrawności.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  W tym euro sondażu bardziej interesuje mnie wiek i wykształcenie głosujących. Myślę, że dużą rolę odgrywa też partycypacja w oferowanej przez PIS kiełbasie wyborczej.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Sondaż zależy od zamawiającego. Zamawia od Rzeczy - PiS wygrywa z kolosalną przewagą. Zamawia GW - jest blisko remisu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Coś się wam chyba pomieszało, bo jak się podsumuje co podajecie, to wychodzi, że głos chce oddać 89% kobiet i 107% mężczyzn. Pewnie wyniki KE są odwrotnie.
  @j.matthias
  Cyfry sa tylko cyframi i po co to wysilac sie na komentarz ?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `