Porady związane z rozwojem osobistym, szkolenia e-learningowe w odcinkach - od środy 3 kwietnia 2019 r. działa Instytut Dobrego Życia. Internetowi kursanci dowiedzą się z nich np., jak dbać o siebie, jak mówić, aby nas słuchano i na czym polega mindfulness. Oficjalne otwarcie Instytutu Dobrego Życia, projektu marki 'Wysokich Obcasów', odbyło się 2 kwietnia br. podczas spotkania poświęconego m.in. self-care z udziałem Katii i Nadii Narain. Zapraszamy do wysłuchania, co dla uczestników spotkania oznacza dobre życie.
- Instytut Dobrego Życia powstał w odpowiedzi na sygnały, że w dzisiejszym świecie coraz trudniej jest łączyć życie osobiste z rozwojem zawodowym, a dodatkowo, że miejsca pracy, w których spędzamy tak wiele czasu, są coraz mniej przyjazne pracownikom. Nasz projekt to poradnik, platforma szkoleniowa, miejsce spotkań i inspiracji w jednym - wyjaśnia Agnieszka Kozak, dyrektor programowa Instytutu Dobrego Życia.
Instytut Dobrego Życia działa w ramach grupy serwisów internetowych Wyborcza.pl. Jest dostępny w sieci pod adresem
www.instytutdobregozycia.pl i
http://www.wysokieobcasy.pl/Instytut/0,0.html. Jego użytkownicy mogą przeczytać m.in. o tworzeniu dobrej atmosfery w pracy i pomysłach na uszczęśliwienie pracowników, a także o samoświadomości, sposobach na radzenie sobie ze stresem czy byciu rozsądnym rodzicem. Treści dla Instytutu Dobrego Życia przygotowuje oddzielna redakcja, której działaniami kieruje - jako redaktor naczelna - Kamila Kalińczak.
- Dobra praca, dobre relacje, dobre życie - to główne osie tematyczne naszego przedsięwzięcia. Szczególnie istotne są dla nas dobre praktyki w miejscach pracy, bo z tym w polskich firmach wciąż jest problem. Z myślą o employer brandingu portfolio marki 'Wysokie Obcasy' poszerza się teraz o kursy online i warsztaty stacjonarne - mówi Kamila Kalińczak.
Od 3 kwietnia br. Instytut oferuje szkolenia e-learningowe w dotychczas niespotykanej w polskim internecie jakości produkcji telewizyjnych. Na razie w ofercie serwisu są 4 kursy online. Kolejne propozycje e-learningowe pojawią się na platformie w następnych tygodniach.
Wszystkie komentarze
To ja już nie mam pytań.
Ja też. Ale jest pomysł na giga biznes. Będą dyplomy projekty, innowacja, tudzież superkreatywna kreatyw ność oraz zarządzanie zarządzaniem rozwoju. No, marzenie..i to wszystko w superextrartechnologicz nych realizacjach, no, prawie Chiny. .wooooooow.
Jedno zastrzeżenie..tylko cztery kursy ?