Były minister spraw zagranicznych został ponownie wezwany do prokuratury, gdzie był przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawie tzw. zdrady dyplomatycznej. - Partia rządząca, mimo że wydała wiele milionów złotych na działanie tzw. komisji Macierewicza, nie udowodniła zamachu smoleńskiego, ale jakieś kozły ofiarne muszą się znaleźć, więc ciągnięte jest śledztwo w sprawie rzekomej zdrady dyplomatycznej z doniesienia ministra Antoniego Macierewicza ? stwierdził były szef MSZ. Jednocześnie podkreślił, że oskarżenia kierowane pod jego adresem są absurdalne. - Żyję w kraju upartyjnionych mediów publicznych, upartyjnionej prokuratury i upartyjnionego Trybunału Konstytucyjnego, więc mnie nic nie dziwi ? stwierdził Sikorski.
Komentarze
Eliminowanie kandydatów w wyborach przy użyciu tzw. wymiaru sprawiedliwości to podstawowa metoda Putina. Po to PiS przejmuje Sądy.
@lam88
I maduro
już oceniałe(a)ś
0
0
Niestety taka jest prawda ! Myśle że tym razem wszyscy wyborcy użyją mózgów oddając swój głos.
@arte
Jeśli pójdą do wyborów, ponad 50% ma to w nosie... :(
już oceniałe(a)ś
5
0
Zdrada! Zdrada idiotyczna moiściewy!
już oceniałe(a)ś
4
0
WIADOMO O CO CHODZI, WCISNAC CIEMNIAKA KIT W MOZGI.JESTEM PEWNA, ZE ZDOBEDZIE P. MANDAT EP I OBEJMIE FUNKCJE KOMISARZA ZAGRANICZNEGO.TRZYMAMY KCIUKI.
już oceniałe(a)ś
1
0
`