Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, wszyscy zwolennicy i zwolenniczki związków partnerskich oraz równości małżeńskiej, zebrali się na placu Zbawiciela, żeby okazać swoje poparcie dla związków homoseksualnych. Młodzi, starsi, pary i single, mieszkańcy prawej i lewej strony Wisły spotkali się w Warszawie, by w ten symboliczny sposób wyrazić swoje poparcie. 'Dzięki wam tęcza, choć na chwilę wróci do Warszawy!' - mówił jeden z uczestników. Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  Popieram !!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  <<< Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, wszyscy zwolennicy i zwolenniczki związków partnerskich oraz równości małżeńskiej, zebrali się na placu Zbawiciela >>>

  Na filmie jest jakieś w porywach 20 osób... Bez przesady; to chyba jednak nie wszyscy zwolennicy ww....?
  @kapitan.kirk
  Uczą się od prawaków a to godni nauczyciele... ?Internauci murem przeciw KOD?, ?Polacy bronią praw nienarodzonych? itp.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tksiazek
  Jednak musisz uczciwie przyznać, że np. na Marszach Niepodległości jest jednak nieco wyższa frekwencja...
  Btw. ja akurat jestem za umożliwieniem formalizacji prawnej związków homoseksualistów, więc w tej podstawowej tu kwestii akurat - jak sądzę - nie ma między nami sporu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @kapitan.kirk
  To dobrze, że jesteś. Krok w dobrym kierunku. A Marsz Niepodległości jest o ile się nie mylę raz w roku...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tksiazek
  <<< Krok w dobrym kierunku. >>>

  Dziękuję, acz raczej to komplement niezasłużony, bo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek w życiu uważał inaczej :-) To po prostu dobrze, że chociaż w niektórych sprawach my, obaj permanentni kłótnicy, jednak się zgadzamy bez bicia ;-)

  <<< A Marsz Niepodległości jest o ile się nie mylę raz w roku... >>>

  Walentynki też w sumie...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  2 miliony obywateli LGBT to okolo 5% populacji, to troche wiecej niz ludnosc Warszawy, pora przynajmniej na zwiazki partnerskie. Droga sadowa jest ostatnio droga do zmian prawodastwa, rowniez dla osob LGBT, wsrod ktorych jest wystarczajaco duzo prawnikow, wiec wertujcie wszystkie mozliwe kodeksy, orzecznictwa z ETS wlacznie, bo dluzej tak byc nie powinno, ze 2 milionom obywateli odcietych jest od podstawowych praw.
  W Austrii dwie kobiety wygraly 4 grudnia 2017r przed Trybunalem Konstytucyjnym prawo do zawierania malzenstw rownoplciowych, zwiazki partnerskie istnialy od paru lat. I jak na ironie, prawo to musials wcielic brunatny populistyczny rzad
  W Europie istnieje rozlegle prawodastwo zakazujace dyskryminacji, jakiejkolwiek . Na tym fundamencie zakazu dyskryminacji oraz zasadzie rownosci wobec prawa austriacki Trybunal oglosil orzeczenie, uznajac ze osoby LGBT nie moga byc w zadnej mierze dyskryminowane przez prawo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `