Już 11 stycznia do polskich kin trafi długo wyczekiwany, pierwszy polski film o mieszanych sztukach walki. 'Underdog' to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, pełna emocji historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. W rolach głównych Eryk Lubos i Mamed Khalidov.

Borys 'Kosa' Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. 'Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę' - powiedział Mamed Khalidov.

W filmie oprócz Lubosa i Khalidova pojawi się cała plejada gwiazd polskiego kina: Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, jest to debiut aktorski.
Więcej
  Komentarze
  Przepraszam bo nie nadążam. Ta plejada gwiazd to kto?
  Ale i bez odpowiedzi na pewno nie obejrzę,bo na sygnał KSW mam odruchy wymiotne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0